Freundschaft nowym najemcą N21

Freundschaft dołączy do grona najemców biurowca N21. Agencja reklamowa już w maju br. wprowadzi się do swojego nowego biura w centrum Warszawy, gdzie zajmie przestrzeń o powierzchni ponad 500 mkw. Firma JLL Polska jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku należącego do VIG FUND.

Freudschaft to znana i ceniona agencja reklamowa. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi marketingowe. Poczynając od pomysłu na markę i jej pozycjonowanie, poprzez szeroko pojętą strategię komunikacyjną, kreację idei, rozwiązania egzekucyjne, produkcję aż po zakup mediów w modelu efektywnościowym. Agencja przenosi swoje warszawskie biuro do biurowca N21, położonego w ścisłym centrum stolicy przy ul. Nowogrodzkiej 21. Przestrzeń o powierzchni ponad 500 mkw. już w maju br. stanie się nowym miejscem pracy dla całego warszawskiego zespołu Grupy Freundschaft.

Milena Lewandowska

Zgodność biurowca z profilem, potrzebami oraz oczekiwaniami najemcy, stanowi kluczowy moment, w którym i my, agenci nieruchomości, możemy wykorzystać swoją kreatywność. Butikowy biurowiec w samym centrum Warszawy zdecydowanie sprzyja twórczej atmosferze i inspiracji, która jest niezbędna do codziennego funkcjonowania agencji reklamowej, takiej jak Freudschaft. Tętniące życiem otoczenie budynku, wygodna komunikacja i dogodny dostęp zarówno dla pracowników, jak i dla klientów z różnych części miasta, są niewątpliwie dodatkowymi atutami N21.

Milena Lewandowska

Leasing Consultant, JLL Polska.

N21 przy ul. Nowogrodzkiej 21 w Warszawie to 9-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A, oferujący prawie 3 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wysoki standard wykończenia, zastosowanie proekologicznych rozwiązań, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni i optymalny dostęp światła dziennego, pozwalają na stworzenie przyjaznych miejsc pracy dla każdego z najemców. Biurowiec jest wyposażony we wszelkie udogodnienia przewidziane dla budynków tej klasy. Położenie budynku w ścisłym centrum stolicy zapewnia świetny dostęp do komunikacji miejskiej: stacja metra M1 „Centrum” znajduje się w zasięgu kilku minut spacerem oraz liczne linie tramwajowe i autobusowe. W sąsiedztwie znajduje się szereg restauracji, hoteli, obiektów handlowych oraz atrakcji kulturalnych, które daje stolica.

"Moim priorytetem jako doradcy VIG FUND była oczywiście ochrona interesów klienta. Jednocześnie, dzięki dobrej współpracy wszystkich zaangażowanych w proces przygotowania umowy możliwe było zapewnienie stabilnej i satysfakcjonującej dla obu stron relacji najemcy z właścicielem.”, mówi Jan Bagatela, radca prawny Deloitte Legal.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*