Getin Noble Bank podpisał umowę na wynajem powierzchni w The Warsaw HUB

W drugiej połowie 2020 roku Getin Noble Bank przeniesie swoją siedzibę do kompleksu The Warsaw HUB, powstającego w nowym centrum biznesowym Warszawy. Umowa z deweloperem, firmą Ghelamco Poland, została już podpisana.

Umowa pomiędzy Getin Noble Bank a Ghelamco Poland została podpisana na okres 7 lat. Getin Noble Bank przeprowadzi się do budynku C, gdzie zajmie blisko 18,5 tys. mkw. powierzchni.  

– Innowacyjny charakter, nowoczesne technologie, wysokiej klasy architektura i znakomicie skomunikowana lokalizacja w centrum biznesowym Warszawy przyciągają do The Warsaw HUB najbardziej wymagających najemców. Cieszymy się, że do tego prestiżowego grona dołączy także Getin Noble Bank – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

W transakcji pośredniczyła firma doradcza JLL, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowej, handlowej i usługowej w The Warsaw HUB.

Piotr Kamiński

Warto podkreślić, że Getin Noble Bank jest kolejną firmą z branży BIFS, która wybrała okolice ronda Daszyńskiego, co po raz kolejny pokazuje, że ten obszar staje się finansowym sercem miasta. Cieszę się, że JLL aktywnie uczestnicy w biurowym rozwoju tego obszaru, jako agent wyłączny zarówno The Warsaw HUB, jak i Warsaw Spire

Piotr Kamiński

Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

Najemcę reprezentowała firma doradcza CBRE.

– Coraz więcej firm podchodząc do wyboru nowej siedziby, poza oczywistymi kryteriami jakimi są czas dojazdu i dostępna powierzchnia, bierze pod uwagę aspekty takie jak otoczenie inwestycji oraz zróżnicowana oferta usług dodatkowych oferowanych przez budynek. Pozwala to na lepsze dopasowanie nowej lokalizacji do DNA marki, a także pomaga firmie budować przewagę konkurencyjną na rynku pracownika i umacniać swój wizerunek. Naturalnym krokiem ze strony Getin Noble Bank jest wybór na swoją siedzibę nowo powstającego budynku The Warsaw HUB, którego nowoczesne rozwiązania idealnie korespondują z trendami w branży bankowej – mówi Mikołaj Sznajder, Dyrektor działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE.

Getin Noble Bank dołączył do stale powiększającego się grona najemców The Warsaw HUB. W kompleksie znajdzie się m.in. globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered, dwa hotele: Crowne Plaza i Holiday Inn Express, centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw, supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp. Obecnie ponad połowa powierzchni The Warsaw HUB jest już skomercjalizowana.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*