GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI dołącza do grona najemców Lakeside

Grupa ENATA BREAD otworzy kolejną piekarnio-kawiarnię GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI w Warszawie. Marka dalej rozszerza swoją obecność w największych obiektach biurowych w Polsce i otwiera lokal w Lakeside, na warszawskim Mokotowie. Nowy lokal otworzy się już we wrześniu br. w nowoczesnym biurowcu będącym pierwszą inwestycją ATENOR w Warszawie. Za wyłączną komercjalizację Lakeside odpowiada firma JLL Polska.

ENATA BREAD to grupa marek z branży piekarniczej (a także kawiarnianej). W ostatnich 4 latach zanotowała dynamiczne wzrosty: 300 proc. wzrost liczby lokali i 1300 proc. wzrost przychodów. Lokale grupy powstają w biurowcach, osiedlach mieszkaniowych, centrach miast, galeriach handlowych i na dworcach (w hub’ach komunikacyjnych). Grupa prężnie rozwija m.in. markę GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI.

Dzięki otwarciu kolejnego punktu GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI w budynku Lakeside na warszawskim Mokotowie, wszyscy pracownicy budynku oraz okoliczni mieszkańcy zyskają dostęp do świeżych, wysokiej jakości wypieków z ich ulubionej piekarni. Lokal zajmie powierzchnię na parterze budynku. Poza standardowym asortymentem znajdą się w nim również mini delikatesy – „Regał Smakosza”, a w nim produkty komplementarne na śniadanie, obiad czy kolację, np. dania gotowe, przetwory i soki.

Małgorzata Arseniuk

Duży wybór wysokiej jakości produktów, jakie można znaleźć w GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI, to idealne uzupełnienie udogodnień w budynku Lakeside. Rozszerzy on ofertę gastronomiczną w biurowcu, a tego typu usługa jest niezwykle przydatna i atrakcyjna dla najemców, Cieszy nas więc fakt, że pracownicy Lakeside zyskają do niej dostęp.

Małgorzata Arseniuk

Senior Consultant, Office Agency, JLL

To wspaniała wiadomość, że marka GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI zaistnieje w Lakeside. Jesteśmy przekonani, że design lokalu doskonale wpisze się w nowoczesną i komfortową architekturę jednego z najpiękniejszych centrów biznesowych na Mokotowie. Dzięki tej inwestycji wzmocnimy naszą pozycję w tej części Warszawy. To dla nas ważne miejsce – ważna dzielnica – z lojalnymi Klientkami i Klientami. - mówi Bartłomiej Rychcik, CEO ENATA BREAD.

Budynek Lakeside zlokalizowany jest przy ul. Szturmowej 2 i wyróżnia się wygodną lokalizacją, zachwycającą najemców zarówno wyjątkowym widokiem na zielony park i jezioro, jak i położeniem komunikacyjnym. Tuż obok znajduje się Uniwersytet Warszawski oraz w odległości kilkuminutowego spaceru stacje metra Służew i Wilanowska (3 przystanki tramwajowe). W bliskiej odległości znajdują się także przystanki tramwajowe i autobusowe, a dojazd do Lotniska Chopina zajmuje kilkanaście minut.

W Lakeside natura jest na wyciągnięcie ręki, nie tylko w przylegającym parku, ale również wewnątrz budynku, którego każdy zakątek jest wypełniony zielenią. Biurowiec wyróżnia się przestrzenią, która jest równie nowoczesna jak i ekologiczna. Inwestycja została zrealizowana z zachowaniem najwyższej staranności i jakości w kwestiach zrównoważonego rozwoju podczas całego procesu projektu. Budynek już na etapie budowy uzyskał certyfikat BREEAM, na najwyższym poziomie „Outstanding”, oraz certyfikat WELL na poziomie „Gold”.

Lakeside już teraz stanowi siedzibę dla firm takich jak: Lux Med, Grupa Polenergia, Hewlett Packard Enterprise (HPE), Bonduelle Polska czy Tetra Pak, a jego powierzchnia jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie została wynajęta w 90%. Zlokalizowany na Mokotowie biurowiec przyciąga najwyższej rangi polskich i międzynarodowych najemców, oferując korzystną lokalizację, szereg przyszłych udogodnień, m.in. lokale gastronomiczne, pełną infrastrukturę dla rowerzystów oraz stacje ładowania samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych oraz wyjątkowy widok na sąsiadujący park i jezioro. Inwestycja oferuje łącznie 23 834 mkw. powierzchni biurowej. Za projekt architektoniczny biurowca była odpowiedzialna grupa 5 Architekci, natomiast firma budowlana PORR była jego generalnym wykonawcą.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*