Gramy, aby rodzina mogła być razem!

Zapraszamy do udziału w 12. JLL Charytatywnym Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości.

 

JLL Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Od 2010 roku w duchu sportowej rywalizacji i biznesowej solidarności integrujemy wiodące firmy działające w branży nieruchomości. We współpracy z nimi zebraliśmy we wszystkich jedenastu edycjach Turnieju ponad 4 miliony złotych, które zostały przekazane na wsparcie potrzebujących.

Podczas tegorocznego Turnieju Siatkówki Plażowej wspólnie z Fundacją Ronalda McDonalda będziemy wspierać budowę Domu przy Centrum Zdrowia Dziecka.

Nie ma na tym świecie nic bardziej magicznego niż bliskość, która łączy nas z dziećmi. W przypadku ciężkiej choroby ta bliskość potrafi zdziałać cuda, dlatego wierzymy, że należy dbać o to, aby rodzina mogła być wtedy razem. Dzięki Fundacji Ronalda McDonalda pobyt w szpitalu nie musi oznaczać dla dziecka samotności, braku poczucia bezpieczeństwa. Wspólnie z Fundacją wybudujemy trzeci w Polsce Dom Ronalda McDonalda, który zlokalizowany będzie w Międzylesiu, bezpośrednio przy Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. To największy szpital pediatryczny w Polsce, a od wybuchu wojny w Ukrainie także kluczowy ośrodek leczenia najciężej chorych ukraińskich dzieci.

Formularz zapisów

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*