Gremi Media zostaje w Prosta Office Centre

Cromwell Property Group, firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami w nieruchomości komercyjne z przyjemnością informuje o podpisaniu z firmą Gremi Media umowy najmu powierzchni biurowej w budynku Prosta Office Centre. W ramach transakcji Gremi Media, jedna z wiodących grup medialnych w Polsce, wydawca „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”, przedłużyła umowę najmu na blisko 2 400 mkw. w biurowcu przy Prostej 51. W procesie renegocjacji kontraktu właścicielowi obiektu - Cromwell Property Group – doradzał zespół JLL, który jest wyłącznym agentem ds. komercjalizacji budynku.

„Cieszymy się, że tak prestiżowy najemca, jak Gremi Media, podjął decyzję o kontynuowaniu współpracy z nami. Logo „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” na dachu Prosta Office Centre to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów biurowej Woli, a dla wielu – znak rozpoznawczy naszego obiektu. Bardzo nas cieszy, że Gremi Media zostanie tutaj dłużej, co jest najlepszym dowodem trafności zakupu tego biurowca” komentuje Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. wynajmu w Cromwell Property Group.

Prosta Office Centre to nowoczesny budynek biurowy, oferujący na 9 kondygnacjach naziemnych ponad 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek jest zlokalizowany blisko skrzyżowania ulic Prostej i Towarowej, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Dworca Centralnego oraz wielu hoteli, m.in. Marriott czy Intercontinental.

Michał Lis

Prosta Office Centre jest bez wątpienia jednym z najbardziej znanych obiektów biurowych na Woli i jednym z pierwszych, które zapoczątkowały dynamiczny rozwój biznesowy tej części Warszawy. Klasyczny i ponadczasowy projekt architektoniczny budynku, zastosowane w nim rozwiązania oraz  dogodna lokalizacja sprawiają, że mimo upływu lat biurowiec nadal stanowi atrakcyjną opcję dla firm. Stąd poziom wynajęcia jest obecnie bliski 90%

Michał Lis

Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*