Hella Polska wprowadza się do Cataliny

Firma Hella Polska, dostarczająca systemy oświetleniowe i elektronikę dla branży motoryzacyjnej, otworzy swoje nowe biuro o powierzchni ponad 560 m kw. w budynku Catalina Office Center w Warszawie. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu właściciela nieruchomości, spółkę Catalina Investment. Natomiast najemcę wspierali w transakcji eksperci z firmy doradczej JLL.

HELLA to notowana na giełdzie firma rodzinna o globalnym zasięgu, zatrudniająca ponad 34 000 pracowników w ponad 125 oddziałach w blisko 40 krajach. Koncern HELLA projektuje i produkuje elementy i systemy w dziedzinie oświetlenia i elektroniki dla branży motoryzacyjnej.

Hella Polska istnieje od 1993 r. i obsługuje rynek polski, litewski i łotewski, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym, w grupach produktowych takich, jak: oświetlenie, elektronika i elektrotechnika, systemy termiczne oraz elementy wyposażenia warsztatowego. 

Adam Bechciński, JLL

Do budynku biurowego Catalina Office Center firma wprowadzi się już wkrótce, tj. w czerwcu tego roku. „Hella Polska poszukiwała nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej zlokalizowanej przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta. Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie i jesteśmy przekonani, że nowa siedziba będzie sprzyjać dalszemu rozwojowi biznesu firmy w Polsce.” - podkreśla Adam Bechciński, Consultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w JLL.

„Zalety Catalina Office Center doceniła już kolejna firma, dołączając do grona najemców w budynku. Dogodna lokalizacja, zielone otoczenie, spokojne środowisko pracy - to tylko nieliczne atuty biurowca. Hella Polska z pewnością będzie czuła się tu komfortowo. Cieszy nas fakt, że firma zdecydowała się na wybór właśnie tej lokalizacji, wiążąc się z nią na najbliższe lata.” - komentuje Janusz Garstka, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w Knight Frank.

Catalina Office Center to nowoczesny biurowiec klasy A o dynamicznej i widocznej ze wszystkich stron bryle. Jego powierzchnia całkowita to ponad 14 000 m kw. Położona u zbiegu ulic: Puławskiej i Rzymowskiego Catalina Office Center jest dogodnie skomunikowana z całą Warszawą, a unikatowa ekspozycja biurowca jest gwarancją identyfikacji dla najemców. W bliskim sąsiedztwie budynku znajduje się rozległy, pełen zieleni teren Wyścigów Konnych.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*