Innowacyjne podejście Uniwersytetu Gdańskiego do wykładów akademickich

JLL podzieli się ze studentami swoją wiedzą o rynku nieruchomości

GDAŃSK, 6 lipca 2016 r. – Międzynarodowa firma doradcza JLL została partnerem merytorycznym podyplomowych studiów z zakresu komercjalizacji nieruchomości na Uniwersytecie Gdańskim. Zajęcia w Katedrze Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Zarządzania rozpoczną się w październiku 2016 i potrwają rok.

Dr Anna Wojewnik-Filipkowska, Katedra Inwestycji i Nieruchomości, Uniwersytet Gdański, informuje: „Dla naszych studentów tworzymy kompleksową ofertę edukacyjną, łączącą wiedzę teoretyczną z podejściem praktycznym. Dlatego zaproponowaliśmy firmie JLL współpracę merytoryczną nad studiami z zakresu komercjalizacji nieruchomości”.

Wykładowcami ze strony JLL będą: Tomasz Trzósło (Dyrektor Zarządzający w Polsce), Magdalena Reńska (Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy), Anna Bartoszewicz-Wnuk (Dyrektor Działu Badań Rynku i Doradztwa, Michał Bryszewski (Menedżer ds. Rozwiązań Biznesowych) oraz Michael Ewert (Dyrektor Działu Analityki i Rozwiązań Biznesowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki).

Magdalena Reńska, JLL

Magdalena Reńska, Dyrektor w JLL, komentuje: „Ogromnie się cieszymy z rozpoczęcia współpracy merytorycznej z Uniwersytetem Gdańskim. Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem chętnie podzielą się wiedzą. Chcemy studentom przybliżyć specyfikę branży nieruchomości i uzupełnić zdobytą wiedzę przykładami z codziennej działalności biznesowej JLL w Polsce i na świecie. Naszym celem jest przedstawienie najnowszych trendów na rynku. Powiemy jak dynamicznie zmienia się branża, w jaki sposób przechodzi od tradycyjnego pośrednictwa czy zarządzania nieruchomościami do kompleksowego wsparcia klientów. Zaprosiliśmy do realizacji tego innowacyjnego projektu także innych praktyków z zaprzyjaźnionych firm, by uzupełnić wiedzę JLL doświadczeniem z innych branż. Wierzę, że te studia ułatwią uczestnikom w przyszłości znalezienie ciekawej posady lub wdrożenie nowych koncepcji w obecnym miejscu pracy”.

Przedstawiciele JLL poprowadzą wykłady i warsztaty z komercyjnych aspektów umów najmu, relacji z klientem biznesowym, zarządzania portfelem nieruchomości klienta, aktualnych trendów w segmencie biurowym, branżowego języka angielskiego, procesów inwestycyjnych oraz działalności funduszy emerytalnych na rynku nieruchomości.

Zapisy na studia już się rozpoczęły. Osoby zainteresowane znajdą więcej informacji dotyczących programu i zapisów na stronie: http://wzr.ug.edu.pl/komercjalizacja/

Patronat merytoryczny nad zajęciami to element realizacji programu JLL IQ – szeroko zakrojonej współpracy firmy z uczelniami wyższymi.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*