Jak, gdzie i kiedy poszukiwać biura? Warsztaty JLL, Centrum Wsparcia Biznesu oraz Kinnarps już za nami

Jak, gdzie i kiedy poszukiwać biura? Warsztaty JLL, Centrum Wsparcia Biznesu oraz Kinnarps już za nami

10 marca 2016 roku odbył się warsztat dla deweloperów pt. „Rynek nieruchomości biurowych w Polsce – aktualne trendy i oczekiwania najemców”, organizowany przez międzynarodową firmę doradczą JLL oraz Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Gościem merytorycznym był Kinnarps – największy producent mebli biurowych w Europie.

Centrum Wsparcia Biznesu

Kto dziś jest motorem rozwoju rynków regionalnych w Polsce? Sektor BPO/SSC i ich specyficzne wymagania? Kim jest Y w biurze? Jak zaaranżować biuro, aby pracownicy byli zadowoleni i pracowali wydajniej? Co ich motywuje i jak już na etapie tworzenia biurowca należy przemyśleć te aspekty? Na te wszystkie pytania odpowiadali eksperci JLL, toruńskiego Centrum Wsparcia Biznesu oraz Kinnarps podczas marcowego spotkania przedsiębiorców.

Prezentacje w trakcie warsztatów poprowadziły: Magdalena Reńska, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy w JLL oraz Aleksandra Krawsz, Marketing&PR Manager w Kinnarps.

Magdalena Reńska JLLMagdalena Reńska, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL, informuje: „Cieszę się z możliwości zaprezentowana przedstawicielom biznesu i instytucjom wspierającym przedsiębiorczość w Toruniu analizy, kto dziś jest dominującym najemcą na większości rynków i czego oczekuje. Warto śledzić bieżące trendy, bo prędkość zmian zaskakuje nas wszystkich. Rynki regionalne powinny tworzyć produkt dopasowany do potrzeb sektora usług dla biznesu, aby odnaleźć się na globalnej mapie lokalizacji pod takie inwestycje. Warto, aby deweloperzy skorzystali z tej szansy”.

Spotkanie odbyło się w siedzibie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu, przy ul. Kopernika 4.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*