JLL i ABSL kolejny rok razem

JLL wspiera ABSL w zakresie najnowszych trendów związanych, m.in. ze środowiskiem pracy.

JLL, wiodąca agencja doradcza z sektora nieruchomości, już od dekady pełni rolę Partnera Strategicznego ABSL – największej w Europie Środkowo-Wschodniej organizacji zrzeszającej inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Współpraca dotyczy doradztwa w obszarze trendów na rynku nieruchomości biurowych, w tym analiz związanych z projektowaniem środowiska pracy, które będzie odpowiadać na coraz bardziej zróżnicowane potrzeby pracowników firm z sektora usług. Ponadto, JLL aktywnie promuje ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi, a także uczestniczy w roli doradcy w zebraniach Zarządu, konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całej Polski, przedstawia najnowsze badania oraz dostarcza analizy rynkowe do raportów ABSL.

Anna Młyniec

Nasz zespół blisko współpracuje z ABSL od samego momentu powstania organizacji. Na przestrzeni tej dekady mieliśmy szansę obserwować, jak bardzo zmienia się sektor usług, profil pracowników firm z tej branży i jak bardzo wpływają oni na ofertę rynku biurowego w Polsce. Dziś centra usług tworzą przedstawiciele czterech różnych pokoleń, charakteryzujący się różnymi postawami w stosunku do nowoczesnych technologii, nowych modeli pracy i sposobu, w jaki projektowane są powierzchnie biurowe. A wiemy już, że biura są jednym ze strategicznych elementów, wpływających na wizerunek marki i satysfakcję pracowników. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu będziemy mogli wspierać ABSL oraz firmy członkowskie również w tym obszarze.

Anna Młyniec

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL

„Misją ABSL jest rozwój potencjału sektora nowoczesnych usług dla biznesu oraz tworzenie warunków dla jego stałego wzrostu w Polsce. Naszym celem jest budowanie konkurencyjnej i zrównoważonej gospodarki, wspierającej rozwój biznesu i inwestycji. W ich realizacji towarzyszy nam JLL, wiodąca agencja doradcza z rynku nieruchomości. Branża prężnie się rozwija, a to wszystko dzięki zaangażowaniu naszych partnerów strategicznych, takich jak JLL. Wspólnie definiujemy wyzwania, które stoją przed rynkiem i staramy się stawiać im czoła, oferując innowacyjne rozwiązania. Warto dodać, że również dzięki JLL, firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, które mierzą się z koniecznością wynajęcia powierzchni i ulokowania zespołu, otrzymują rzetelne dane i analizy związane z projektowaniem środowisk pracy”, podkreśla Marcin Nowak, Prezes Zarządu ABSL.

JLL to lider w obszarze reprezentacji firm z sektora usług dla biznesu i pierwsza w Polsce firma doradcza, która dostrzegła potencjał sektora jako jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki.  W ostatnich latach eksperci JLL doradzali firmom z sektora usług dla biznesu w negocjacjach umów najmu na ponad 600 000 mkw., zawartych przez takich gigantów jak m.in. JP Morgan, Ericsson, Credit Suisse, Accenture, Shell, IBM, Lionbridge, UBS, AstraZeneca, Cisco, Stanley Black & Decker, GSK, Hargreaves Lansdown i wielu innych.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*