JLL konsoliduje działy HR w Polsce

Na czele połączonego zespołu stanie Lilianna Kurzydłowska

Warszawa, 3 sierpnia 2017 r. – W związku z dynamicznym rozwojem struktur w Polsce, firma JLL ogłosiła konsolidację swoich departamentów human resources. Lilianna Kurzydłowska została dyrektorem HR na Polskę i kraje CEE.  W skład departamentu HR wszedł zespół HR Operations dbający o bieżącą obsługę pracowników JLL, na czele którego stoi Monika Szachowska, zespół ekspertyzy w obszarze rekrutacji oraz rozwoju pracowniczego, oraz zespół HR Biznes Partnerów zarządzany przez Aleksandrę Wolską.

Tomasz Trzósło, JLL„Decyzja o konsolidacji HR z różnych linii biznesowych w jeden departament jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie rozwijającej się firmy jaką jest JLL. W samej Polsce organizacja rośnie średnio 20% rocznie  we wszystkich liniach biznesowych – EMEA Centre of Excellence i Consultingu. Wiedza i doświadczenie Lilianny stanowi gwarancję skutecznego działania połączonego działu w obliczu wyzwań jakie stoją przed firmą w obszarze szeroko pojętego HR”, komentuje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.

Lilianna Kurzydłowska, JLLLilianna Kurzydłowska ukończyła Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, gdzie otrzymała tytuł magistra psychologii. Jest także absolwentką studiów podyplomowych w dziedzinie psychologii zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim. Następnie poszerzała swoją wiedzę i kompetencje w ramach Innovation Academy współorganizowanym przez ICAN Institute i Harvard Business Review oraz na Uniwersytecie Warszawskim poprzez uczestnictwo w Advanced Leadership Program. Przed dołączeniem do JLL przez 9 lat  była liderem HR dla dynamicznie rozwijającej się struktury R&D w Astra Zeneca.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*