JLL na 7 konferencji ABSL “Transforming Ourselves Changing the World”

7 konferencja ABSL “Transforming Ourselves. Changing the World” odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2016, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Uczestnicy konferencji będą rozmawiali o nowoczesnych technologiach, transformacjach i nowych inwestycjach. Przedstawiciele JLL, Partnera Strategicznego ABSL, będą obecni na targach zarówno jako prezenterzy, jak i paneliści. Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi ekspertami oraz do odwiedzenia stoiska JLL. Na stoisku będą mogli Państwo odbyć wirtualny spacer po nowym biurze JLL w Warsaw Spire.

JLL to pierwsza firma doradcza na rynku nieruchomości, która dostrzegła potencjał sektora nowoczesnych usług dla biznesu jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki, a zarazem kluczowej grupy odbiorców projektów biurowych.

Celem ABSL jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu i polityki oraz dyskusja o najnowszych trendach rynkowych. W konferencji ABSL uczestniczy ponad 1000 delegatów oraz 100 prezenterów i panelistów.

ABSL JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*