JLL na 8 konferencji ABSL “The Old World Disrupted” – EC1, Łódź, 12-14 czerwca

8 konferencja ABSL “The Old World Disrupted” odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2017, w centrum EC1 w Łodzi. Uczestnicy konferencji będą rozmawiali o nowoczesnych technologiach, transformacjach i nowych inwestycjach. Przedstawiciele JLL, Partnera Strategicznego ABSL, będą obecni na targach jako prezenterzy i jako eksperci rynku powierzchni biurowych w Polsce. Serdecznie zapraszamy na spotkania z naszymi specjalistami, do odwiedzenia stoiska JLL oraz do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

JLL to pierwsza firma doradcza na rynku nieruchomości, która dostrzegła potencjał sektora nowoczesnych usług dla biznesu jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki, a zarazem kluczowej grupy odbiorców projektów biurowych.

Z uwagą obserwujemy rozwój branży BPO/SSC w Polsce, a ścisła współpraca z ABSL pozwala nam na jeszcze lepszy wgląd w dynamikę zmian oraz oczekiwania najemców z tego sektora. Oferujemy cały pakiet usług (Office Occupier Services) począwszy od wyboru lokalizacji, aż po fit-out biura. Polska jest jedną z najważniejszych światowych lokalizacji dla inwestorów realizujących projekty z obszaru nowoczesnych usług dla biznesu, którzy znajdą tu wszystko, co niezbędne, aby odnieść sukces.

Pierwszego dnia konferencji, we wtorek, 13 czerwca 2017, Anna Bartoszewicz, Dyrektor Działu Doradztwa ds. Miejsca Pracy oraz Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający, JLL będą mówili o technologiach, które zmieniają postrzeganie i użytkowanie nieruchomości. Zapraszamy na prezentację: Every detail matters. Reworking and retooling the work environment - the wave of tech-driven change

JLL to wiodący doradca w obszarze nieruchomości na rzecz firm z sektora usług dla biznesu. W 2016 r. firma doradzała przedstawicielom sektora BPO/SCC w negocjacjach umów najmu na ponad 140 000 mkw. powierzchni biurowej potwierdzając tym samym swoją pozycję lidera w tym obszarze. W gronie klientów JLL znalazły się takie globalne marki jak m.in. Credit Suisse, Dentons, Euroclear, GSK, Lionbridge, Shell, Stanley Black & Decker, UBS i wiele innych.

Więcej na www.bazabiur.pl/absl2017

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*