JLL otrzymuje najwyższe oceny w zestawieniu 100 wiodących dostawców usług outsourcingowych na świecie

Międzynarodowa firma doradcza JLL otrzymała najwyższe oceny we wszystkich czterech kategoriach zestawienia 2015 Global Outsourcing 100®. Coroczna lista publikowana przez International Association of Outsourcing Professionals® (IAOP®) prezentuje najlepszych na świecie dostawców usług outsourcingowych wśród wszystkich branż.

Cztery wyróżniające kategorie oceny brane pod uwagę w 2015 Global Outsourcing 100® to skala i wzrost, profesjonalizm obsługi, strategia dotycząca innowacji oraz społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR). JLL znajduje się w gronie najwyżej ocenianych dostawców usług w każdej z kategorii. JLL pomaga korporacjom zoptymalizować koszty oraz zwiększyć efektywność ich krajowych, regionalnych lub światowych portfeli nieruchomości.

„Przyznanie JLL w zestawieniu Global Outsourcing 100® najwyższych ocen jest dowodem uznania dla naszej mocnej kompetencji i doświadczenia w obszarze zwiększania efektywności działania naszych klientów poprzez strategiczne działania w obszarze ich nieruchomości, powiedział John Forrest, Chair, Global Corporate Solutions Board and CEO, Americas Corporate Solutions, JLL. "Coraz więcej firm zleca na zewnątrz zarządzanie nieruchomościami, a to oznacza, że nasze najwyższej jakości usługi i elastyczne podejście nadal będą pomagały naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe."

2015 Global Outsourcing 100® wyróżnia najlepszych dostawców usług outsourcingowych na świecie. Kandydaci są oceniani przez niezależny panel firm członkowskich IAOP, posiadających duże doświadczenie w wyborze dostawców usług, oraz przy zastosowaniu rygorystycznej metodologii punktacji. Ogólny wynik JLL w Global Outsourcing 100® był o 52 procent wyższy od wyniku średniego. Lista Global Outsourcing 100® i jej podkategorie są istotnym odniesieniem dla firm poszukujących nowych kontaktów i planujących nawiązanie i rozszerzenie relacji z najlepszymi partnerami biznesowymi w branży. Zestawienie prezentuje firmy z całego świata i o różnych specjalizacjach, które zapewniają pełne spektrum usług outsourcingowych - nie tylko z obszaru obsługi procesów informatycznych i biznesowych, ale również usług z zakresu zarządzania nieruchomościami, aktywami czy wsparcia w obszarze produkcji i logistyki.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*