JLL podpisało deklarację ABSL o różnorodności i włączaniu

Firma JLL dołączyła do grona firm zrzeszonych przez ABSL, które podpisały Deklarację Różnorodności i Włączania. Jest to zbiór dobrych praktyk, do których przestrzegania zobowiązują się organizacje członkowskie ABSL, zgodnie z zasadą równego traktowania w miejscu pracy ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, pochodzenie etniczne, przekonania polityczne, przynależność do społeczności LGBTQ+ (orientacja seksualna, tożsamość płciowa), formę zatrudnienia i inne podstawy wykluczenia. Tworzenie różnorodnych kultur w miejscu pracy to jeden z priorytetów JLL, dlatego też z wielką dumą i radością dołączyliśmy do tej inicjatywy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dbać o środowisko, w którym wszyscy nasi pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci mogli czuć się mile widziani i cenieni.

Więcej informacji na temat Deklaracji Różnorodności i Włączania znajduje się pod linkiem: https://absl.pl/en/news/p/sektor-uslug-biznesowych-z-deklaracja-roznorodnosci-i-wlaczania#

Wszystkie firmy współpracujące z sektorem usług biznesowych i popierające zasadę równego traktowania w miejscu pracy, zachęcamy do podpisania deklaracji.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*