JLL ponownie wybrany Partnerem Strategicznym ABSL w Polsce

JLL, międzynarodowa firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, została po raz czwarty z rzędu wybrana Partnerem Strategicznym ABSL (Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych – Association of Business Service Leaders).

JLL jest liderem w obszarze doradztwa przy najmie nowych biur, relokacjach i renegocjacjach na rzecz z sektora usług dla biznesu.

ABSL jest wiodącą organizacją branżową zrzeszającą najważniejszych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. JLL wspiera ABSL od początków jego działania, a funkcję strategicznego partnera i konsultanta ds. nieruchomości będzie pełnić czwarty rok z rzędu. W ramach współpracy firma m.in. promuje Polskę jako lokalizację dla projektów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także wspiera ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi w Polsce i szerzej – w Europie Środkowo – Wschodniej i Zachodniej. Firma uczestniczy w roli doradcy w konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całego kraju, przedstawia najnowsze badania oraz dostarcza analizy rynkowe do raportów ABSL dotyczących szeroko pojętego sektora, a także pomaga w ich promocji w kraju i zagranicą.

JLL Partnerem Strategicznym ABSL

Paweł Panczyj, Dyrektor Zarządzający ABSL, komentuje; „Szerokie doświadczenie we współpracy z przedstawicielami branży, najwyższej jakości analizy rynkowe oraz doskonała ekspertyza JLL były czynnikami, które zadecydowały o ponownym, czwartym z rzędu, wyborze JLL jako Partnera Strategicznego ABSL. Niezwykle cieszymy się, że nasza wspólna praca na rzecz rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu będzie kontynuowana”.

Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce, dodaje: „Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani Partnerem Strategicznym ABSL, wiodącej w tej części kontynentu organizacji zrzeszającej największych graczy na rynku usług dla biznesu - sektorze coraz ważniejszym dla polskiej gospodarki. Kontynuacja kilkuletniej już współpracy z ABSL pomaga nam w budowie doświadczenia i specjalizacji JLL w obsłudze firm z tej branży. Wspólnie z ABSL będziemy też kontynuować działania na rzecz promocji Polski jako jednej z najważniejszych na świecie lokalizacji dla projektów z obszaru nowoczesnych usług dla biznesu.”

***

JLL to pierwsza firma doradcza na rynku nieruchomości, która dostrzegła potencjał sektora nowoczesnych usług dla biznesu jako jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki, a zarazem kluczowej grupy odbiorców nowych projektów biurowych w głównych miastach poza Warszawą. W 2014 r. firma doradzała w 28 transakcjach najmu powierzchni biurowych, zawartych przez centra usług biznesowych poza Warszawą. Taki wynik potwierdza pozycję JLL jako niekwestionowanego lidera w tym segmencie rynku.

***

ABSL to największa organizacja branżowa w regionie Europy Środkowo – Wschodniej zrzeszająca najważniejszych inwestorów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Związek powstał 21 maja 2009 r. z inicjatywy największych firm działających w branży takich, jak Capgemini, Hewlett – Packard, IBM, Infosys, Thomson Reuters, UBS oraz wielu innych. ABSL jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk wewnątrz branży. Partnerami ABSL są wiodące, zarówno polskie, jak i europejskie organizacje branżowe. Związek współpracuje również z Ministerstwem Gospodarki oraz Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), przedstawicielami miast oraz regionów oraz agencjami wspierającymi inwestorów zagranicznych. Organizacja zrzesza centra usług wspólnych (Shared Service Centers, SSC), outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing, BPO), outsourcingu IT (Information Technology Outsourcing, ITO), centra badawczo-rozwojowe (Research&Development, R&D) i firmy wspierające rozwój sektora. Obecnie Członkami ABSL jest ponad 130 wiodących firm sektora oraz ponad 250 managerów wyższego szczebla z 15 polskich miast.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*