JLL wybrany najlepszą firmą doradczą w branży nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej

Warszawa, 25 września 2015 r. – W tegorocznej edycji globalnego rankingu Real Estate Survey, przeprowadzonego przez magazyn finansowy Euromoney, JLL został uznany za najlepszą firmę doradczą w segmencie nieruchomości oraz najlepszą firmę doradczą w obszarze wynajmu powierzchni komercyjnych zarówno w Polsce, jak i w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Wyróżniono również zespół ds. wycen nieruchomości jako najlepszy na rynku polskim.

Tomasz TrzósłoTomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL Polsce, komentuje: “Wyróżnienie ze strony Euromoney jest potwierdzeniem kompetencji JLL, rozumienia rynku oraz potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Nagroda jest szczególnie ważna, jako że odzwierciedla opinie kluczowych graczy na rynku nieruchomości na całym świecie."

Coroczny ranking Real Estate Survey międzynarodowego magazynu Euromoney już po raz jedenasty zgromadził opinie doradców ds. nieruchomości, deweloperów, menedżerów ds. inwestycji, klientów korporacyjnych i banków na całym świecie.


Małgorzata ŻółtowskaMałgorzata Żółtowska, Dyrektor Operacyjny i Dyrektor Wycen w Europie Środkowo – Wschodniej, JLL, dodaje: „Nagroda Euromoney to wyraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Cieszymy się, że nasza wiedza rynkowa, ale także konsekwencja we wdrażaniu najwyższych standardów etycznych w codziennej pracy oraz dbałość o satysfakcję klientów przy jednoczesnym zachowaniu niezależności rzeczoznawcy majątkowego zostały docenione.”

W tegorocznej edycji Euromoney firma JLL otrzymała pierwsze miejsce w 45 kategoriach, z czego 21 przypadło na działalność JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*