JLL wyłącznym agentem Europlexu

Firma JLL Polska została wybrana wyłącznym agentem reprezentującym biurowiec Europlex. Ten wielofunkcyjny budynek, zlokalizowany na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, oferuje blisko 20 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia.

Europlex to budynek biurowo-usługowy, zlokalizowany przy ul. Puławskiej 17, na pograniczu zielonego Mokotowa i Śródmieścia. Obiekt ten oferuje ok. 23 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej do wynajęcia.

Dużym atutem biurowca jest jego dogodna lokalizacja. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się tuż obok budynku, co umożliwia szybkie i wygodne dotarcie zarówno do stacji Metro Pole Mokotowskie, jak i Metro Politechnika. Co więcej, od września zostanie uruchomiona nowa linia tramwajowa prowadząca do Wilanowa, z przewidzianym przystankiem pod samym budynkiem. Dla najemców korzystających z samochodów, budynek oferuje parking podziemny z dedykowaną strefą dla gości.

Co więcej, od września zostanie uruchomiona nowa linia tramwajowa prowadząca do Wilanowa, z przewidzianym przystankiem pod samym budynkiem. Dla najemców korzystających z samochodów, budynek oferuje parking podziemny z dedykowaną strefą dla gości. Dodatkową zaletą dla najemców obiektu jest bliskość Parku Morskie Oko i Łazienek Królewskich, których malowniczywidok będzie dostępny dla użytkowników wysokich pięter biurowca. W sąsiedztwie budynku znajduje się także bogata oferta kawiarni, restauracji i innych udogodnień charakterystycznych dla tej części Warszawy. W samym budynku zlokalizowana jest duża siłownia Zdrofit wyposażona w boiska do gry w Squasha, kawiarnio-piekarnia, drogeria Rossmann, sklep Stokrotka, biuro podróży, placówka bankowa, dwa paczkomaty oraz centrum medycyny estetycznej.

Aleksandra Kaszuba

Biurowiec usytuowany jest w doskonałej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp do transportu publicznego, oraz bogatej oferty usługowej i gastronomicznej . Sam budynek imponuje wysokim standardem powierzchni wspólnych, a dostępne moduły biurowe są wykończone i gotowe do wprowadzenia. Europlex stanowi idealną alternatywę dla firm poszukującychnieco tańszej opcji w centralnej lokalizacji. Cieszymy się, że będziemy mieli możliwość go komercjalizować.

Aleksandra Kaszuba

Leasing Consultant, Office Agency, JLL

Wszystkie powierzchnie wspólne oraz biurowe w budynku przeszły modernizację i remont., Układ powierzchni jest elastyczny, umożliwiając aranżację zgodnie z preferencjami najemcy, zarówno w open space, jak i układzie gabinetowym. Obecnie dostępne są piętra o zróżnicowanej wielkości, obejmujące powierzchnie od 400 do 2500 metrów kwadratowych. Najwyższe kondygnacje oferują tarasy z widokiem na urzekającą okolicę górnego Mokotowa.

Wnętrza biurowca zostały wykończone z użyciem wysokiej jakości materiałów, zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni biurowych. Najemcy, pracownicy i wszyscy odwiedzający budynek mogą korzystać z szeregu udogodnień, jakie oferuje Europlex. W budynku zapewniona jest całodobowa obsługa recepcyjna, ochrona oraz monitoring. Dodatkowo, budynek wyposażony jest w system kontroli dostępu, klimatyzację oraz system BMS.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*