JLL zarządcą dwóch nieruchomości biurowych z portfela Union Investment

WARSZAWA, 15 lipca 2016 – Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana zarządcą dwóch nieruchomości z portfela Union Investment – biurowców Zebra Tower i Pasaż Lipińskiego w Warszawie. Do obowiązków JLL należy kompleksowy nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi, jak również utrzymywanie bardzo dobrych i długofalowych relacji z najemcami obydwu nieruchomości.

Zebra Tower
Budynek biurowy Zebra Tower

Zebra Tower to nowoczesny budynek biurowy o charakterystycznej czarno-złotej fasadzie, położony w centrum Warszawy – przy ul. Mokotowskiej 1, obok stacji metra Politechnika. Do dyspozycji najemców jest ponad 17 700 mkw. powierzchni. Budynek Zebra Tower był pierwszym biurowcem w Polsce, który otrzymał certyfikat LEED Gold w kategorii „Shell and Core”. Proces certyfikacji przeprowadzali eksperci z firmy JLL.

Pasaż Lipińskiego
Budynek biurowy Pasaż Lipińskiego

Pasaż Lipińskiego oferuje ok. 6 000 mkw. powierzchni najmu w zrewitalizowanej, stylowej kamienicy z 1898 r., położonej w samym sercu miasta, przy Alejach Jerozolimskich 61, w pobliżu Dworca Centralnego.

Małgorzata Więcko, JLLMałgorzata Więcko, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami, JLL, komentuje: “Cieszymy się z możliwości wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia przy tak charakterystycznych i ciekawych projektach, jak nowoczesny biurowiec Zebra Tower oraz Pasaż Lipińskiego łączący historyczne wnętrza z wysokiej jakości standardem powierzchni. Dziękujemy Union Investment za zaufanie i powierzenie JLL opieki nad dwiema nieruchomościami z warszawskiego portfela funduszu”.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*