Kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS na dłużej w North Gate

Kancelaria prawna JARA DRAPAŁA & PARTNERS przedłużyła i rozszerzyła umowę najmu w warszawskim biurowcu North Gate. Po ekspansji firma zajmuje prawie 1 100 mkw. powierzchni na dwóch piętrach. W procesie renegocjacji i przygotowania długoterminowej strategii najmu kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS doradzali eksperci z międzynarodowej agencji doradczej JLL.

Zanim przedłużyliśmy obecną umowę w North Gate Tower wspólnie z zespołem JLL rozważaliśmy szereg innych opcji wynajmu. Zależało nam na wyborze projektu biurowego, który poza prestiżowym adresem, zaoferuje nam także atrakcyjne środowisko pracy i będzie dobrze skomunikowany. Po wnikliwej analizie postanowiliśmy pozostać w North Gate, gdzie nasz dotychczasowy wynajmujący zaoferował nam dodatkową powierzchnię, którą będzie nam łatwo zintegrować z naszym obecnym biurem. Z uwagi na specyfikę naszej pracy ten element był dla nas bardzo ważny. Dzięki profesjonalnemu wsparciu ze strony JLL uzyskaliśmy bardzo dobre warunki najmu, informuje Maciej Chrzan, Partner w JARA DRAPAŁA & PARTNERS.

Izabela Ciszewska

Nasza współpraca z kancelarią JARA DRAPAŁA & PARTNERS była wieloetapowa i polegała między innymi na stworzeniu tzw. short listy optymalnych obiektów biurowych i porównaniu ich standardów technicznych oraz oferty. Najlepszym wyborem okazał się North Gate, który spełnił wymagania najemcy, oferując atrakcyjne warunki komercyjne i elastyczne możliwości wynajmu. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy doradzać kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS w wyborze najdogodniejszego rozwiązania i dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

Izabela Ciszewska

Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

North Gate to 25-kondygnacyjny budynek, który oferuje ponad 28 000 mkw. atrakcyjnej powierzchni do wynajęcia, charakteryzującej się dużą elastycznością aranżacji oraz wysokimi walorami zarówno technicznymi jak i bezpieczeństwa. Na parterze biurowca znajdują się między innymi: lobby, punkty handlowe oraz restauracja. Jego cecha charakterystyczną jest wyjątkowa lokalizacja w malowniczej, historycznej części Warszawy, w pobliżu Starego Miasta i Parku Traugutta. Dodatkowych walorów dostarcza też przeszklona elewacja obiektu, która umożliwia maksymalne wykorzystanie światła dziennego, oferując jednocześnie wspaniały widok na panoramę stolicy.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*