Katarzyna Krokosińska dołączyła do zespołu biurowego JLL

Wrocław, 26 września 2014 r. – Międzynarodowa firma doradcza JLL ma przyjemność poinformować, że Katarzyna Krokosińska dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy na stanowisko Starszego Konsultanta ze specjalizacją z obszaru wrocławskiego rynku biurowego. Do jej obowiązków należeć będzie obsługa już obecnych i pozyskiwanie nowych klientów na Dolnym Śląsku, a także współpraca z władzami miasta i innymi jednostkami rządowymi i samorządowymi, a także organizacjami biznesowymi oraz inwestorami. Katarzyna będzie pełnić obowiązki we wrocławskim biurze firmy przy Placu Solnym 14/6.

Katarzyna Krokosińska przed dołączeniem do zespołu JLL realizowała projekty doradcze z zakresu koordynacji procesów inwestycyjnych. Przez kilka lat pracowała w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, a przed jej powstaniem w Zespole ds. Wspierania Inwestorów Zagranicznych przy Biurze Prezydenta Wrocławia, przy określaniu kierunków rozwoju i wdrażania strategii pozyskiwania nowych inwestorów, a także przy wsparciu firm już obecnych na Dolnym Śląsku, takich jak m.in. Whirlpool, Bosch, 3M, Volvo, HP, Siemens.

Katarzyna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne) oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Międzynarodowych Procedur Organizacji Inwestycji wg FIDIC na Politechnice Wrocławskiej.

Anna Młyniec, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy, JLL, komentuje: „Bardzo się cieszymy, że Katarzyna Krokosińska dołączyła do naszego zespołu ekspertów obsługujących rynki biurowe w Polsce. Jej specjalizacja z obszaru prowadzenia projektów inwestycyjnych, znajomość specyfiki rynku wrocławskiego, a także doświadczenie we współpracy z czołowymi inwestorami z różnych branż przyczynią się do umocnienia pozycji JLL na dolnośląskim rynku nieruchomości biurowych”.

Wrocław jest jedną z najbardziej kluczowych, a jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się lokalizacji pod projekty z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. O atrakcyjności stolicy Dolnego Śląska dla inwestorów decyduje położenie geograficzne, szeroki dostęp do kadr, otwartość władz miasta na współpracę z międzynarodowym biznesem i wysoka jakość obsługi inwestora, a także rozwinięta infrastruktura transportowa i biurowca. Łączne zasoby biurowe Wrocławia kształtują się na poziomie 555 900 mkw. czyniąc ze stolicy Dolnego Śląska trzeci co do wielkości rynek w kraju – po Warszawie i Krakowie. Głównym motorem rozwoju wrocławskiego rynku biurowego jest właśnie sektor nowoczesnych usług dla biznesu. 41% wynajętych zasobów biurowych w mieście przypada właśnie na międzynarodowe centra usług.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*