Katowice na celowniku Regusa

Regus, wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął blisko 1 300 mkw. powierzchni w kompleksie biurowo – hotelowym Wojewódzka 10. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy.

Wojewódzka 10 będzie drugą, po Silesia Business Park, lokalizacją Regusa w stolicy Górnego Śląska.

„Dynamiczny rozwój sektora usług biznesowych i technologicznych w Katowicach zwiększa zapotrzebowanie na nowoczesną, a zarazem elastyczną powierzchnię biurową. Po sukcesie naszego biura w kompleksie Silesia Business Park, przyszedł czas na drugą lokalizację. Tym razem nasz wybór padł na Wojewódzką 10, która oferuje nieco bardziej kameralny charakter pracy. Jest to również doskonała opcja dla osób podróżujących służbowo, które jednocześnie będą mogły skorzystać z oferty hotelowej kompleksu”, komentuje Rafał Gabteni, IWG Area Director.

Joanna Tomala

Regus po raz kolejny postawił na świetnie zlokalizowany projekt, który odpowiada na potrzeby osób działających w dynamicznym środowisku biznesowym, bardzo mobilnych, dla których liczy się nie tylko oferta samego budynku, ale również jego sąsiedztwo. Projekt Wojewódzka 10 jest położony w ścisłym centrum, co umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta i zapewnia łatwy dostęp do bogatej oferty handlowo – kulturalnej Katowic

Joanna Tomala

Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Wojewódzka 10 to kompleks biurowo-hotelowy położony w okolicy Dworca w Katowicach oraz Rynku Katowickiego. Obiekt oferuje najem powierzchni biurowej na parterze i czterech kondygnacjach, o łącznej powierzchni ok. 2 800 mkw. Właścicielem kompleksu Wojewódzka 10 jest firma KG Group.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*