LeverX Group wynajmie powierzchnię biurową w Retro Office House

LeverX, międzynarodowa firma będąca oficjalnym partnerem niemieckiej firmy SAP, która  zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, pomagającym zautomatyzować procesy biznesowe, wynajmie 3 200 mkw. we wrocławskim Retro Office House, budynku z portfela Globalworth. W procesie negocjacji umowy najemcy doradzał JLL, lider doradztwa na rynku nieruchomości w Polsce.

LeverX  to firma z ponad 19–letnim doświadczeniem specjalizująca się we wdrażaniu i dostosowywaniu rozwiązań SAP. Główną misją firmy jest świadczenie usług doradztwa technologicznego, rozwoju i wdrażania w pełnym cyklu dla firm w celu pomyślnej transformacji biznesowej. Głęboka wiedza specjalistyczna LeverX opiera się na udanej współpracy z SAP jako preferowanym dostawcą od 2004 roku.

„W LeverX koncentrujemy się na nieustannym podnoszeniu jakości naszych usług oraz relacji z partnerami biznesowymi. Kluczową kwestią dla nas jest bycie blisko naszych klientów, a także tworzenie komfortowych warunków dla naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że doskonała lokalizacja Retro Office House, a także nowoczesna infrastruktura budynku idealnie odpowiada naszym potrzebom i planom rozwoju.” – mówi Dzmitry Jabłoński, Managing Director LeverX Poland.

Retro Office House to, jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w sercu Wrocławia. Zlokalizowany w silnie rozwijającej się strefie biznesowej miasta, idealnym miejscu dla takich firm jak LeverX. Jesteśmy przekonani, że zarówno lokalizacja jak i liczne udogodnienia oraz infrastruktura w budynku stworzą idealne miejsce pracy dla pracowników firmy LeverX.. Cieszymy się, że to właśnie Retro Office House będzie miejscem rozwoju kolejnego biznesu.” - mówi Magdalena Śnieżek, Senior Asset Management & Leasing Manager w Globalworth.

Retro Office House oferuje prawie 20 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 2 500 mkw. powierzchni handlowej. Architektura budynku łączy ponadczasowy styl oraz nowoczesne rozwiązania. Wewnątrz kompleksu znajdują się dwa patia oraz podziemny parking na 155 samochodów. Biura mieszczące się w Retro Office House to jedne z najnowocześniejszych tego typu przestrzeni we Wrocławiu. W biurowcu działa kantyna, centrum fitness oraz kilka placówek bankowych. Budynek Retro Office House jest zlokalizowany w centrum Wrocławia, przy ulicy Piłsudskiego 69, czyli tuż obok głównej arterii komunikacyjnej miasta. Retro Office House jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami Wrocławia. W pobliżu znajduje się wiele przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo zaledwie 400 metrów dzieli Retro Office House od Dworca Głównego. Wszystko to gwarantuje najemcom komfortowy dojazd do pracy.

Aleksandra Stanisz

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy ekspansja LeverX w budynku Retro Office House została podzielona na cztery fazy, co pozwoli odpowiednio przygotować przestrzeń dla nowych pracowników oraz przejść przez proces zmiany biura płynnie. Łącznie firma zajmie 3 200 mkw. Cieszymy się, że mogliśmy doradzać LeverX w procesie wyboru nowego miejsca pracy oraz negocjowania umowy.

Aleksandra Stanisz

Consultant w dziale powierzchni biurowych JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*