LIM kupuje inwestycję Panattoni w Grodzisku Mazowieckim

LaSalle Investment Management Inc. („LIM”) sfinalizował zakup projektu magazynowego Panattoni Warsaw West VI w Grodzisku Mazowieckim. Zespół ekspertów inwestycyjnych z JLL doradzał LIM w tej transakcji.

Sławomir Jędrzejewski

Transakcja zakupu Panattoni Warsaw West VI potwierdza, że w cenie są nowoczesne projekty magazynowe zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie dużych aglomeracji. Taka lokalizacja pozwala na kierowanie oferty do szerokiej grupy najemców – zarówno firm nastawionych na dystrybucję towarów do innych miast lub krajów, jak i dostawców np. z branży e-commerce, celujących w magazyny podmiejskie i realizację zamówień nawet tego samego dnia. Takie możliwości zapewnia inwestycja Panattoni w Grodzisku Mazowieckim

Sławomir Jędrzejewski

Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych i Magazynowych, JLL

Panattoni Warsaw West VI to obiekt magazynowy o powierzchni blisko 44 000 mkw., która została już w pełni wynajęta. Centrum logistyczne Panattoni jest optymalnie dopasowane do wymogów magazynowych klientów z różnych branż, a jego dużym atutem jest lokalizacja w sąsiedztwie węzła "Grodzisk Mazowiecki", autostrady A2 oraz przy planowanej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Takie położenie umożliwia dystrybucję towarów w samej stolicy, całej aglomeracji, jak i poza nią.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*