Lionbridge Poland wprowadzi się do Astrum Business Park

Firma Lionbridge Poland, specjalizująca się w tłumaczeniach, marketingu online, globalnym zarządzaniu treścią i testowaniu aplikacji, wynajęła 3 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w warszawskim kompleksie Astrum Business Park. Eksperci
z JLL doradzali Lionbridge w procesie poszukiwania odpowiedniej lokalizacji oraz negocjowania warunków umowy.

Anna Krześniak

Lionbridge Poland wprowadzi się do Astrum Business Park na początku 2018 roku. Będzie to kolejna faza wdrażania długofalowej strategii konsolidacji zajmowanych przez firmę powierzchni biurowych, opracowana we współpracy z JLL. Wcześniej Lionbridge Poland zdecydował się na przedłużenie najmu i ekspansję w biurowcu Taifun.

Anna Krześniak

Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Astrum Business Park jest położony przy skrzyżowaniu głównych arterii Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej, co umożliwia wygodny dojazd ze wszystkich części miasta, zarówno prywatnymi środkami transportu, jak również komunikacją publiczną. Niedaleko kompleksu znajduje się stacja podmiejskiego pociągu Warszawa Raków, a bliskość tras wylotowych zapewnia dobre warunki dojazdu do Krakowa, Katowic, Kielc oraz Łodzi. Na korzyść Astrum Business Park przemawia również dogodne rozplanowanie pięter, które pozwala na elastyczne dostosowanie powierzchni do indywidualnych wymagań najemcy, a także wysoki standard techniczny i poziom bezpieczeństwa w budynku. Ważnym atutem jest również przyjazne zagospodarowanie przestrzeni, na które składają się zewnętrzne tarasy oraz zielony plac z ławkami między budynkami kompleksu. Kompleks oferuje również stanowisko ładowania pojazdów elektrycznych oraz udogodnienia dla rowerzystów.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*