Łódź – dynamika i rozwój

W ostatnich latach Łódź umocniła swoją pozycję jako ważnego ośrodka dla branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.

Zapytaliśmy naszych Klientów dlaczego wybrali Łódź, dlaczego wybrali JLL jako swojego doradcę. 

Centralna lokalizacja, szerokie zaplecze wykwalifikowanej kadry oraz rozwinięta infrastruktura transportowa sprawiają, że Łódź staje się jedną z bardziej atrakcyjnych lokalizacji w kraju, szczególnie pod projekty z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Podlegające dynamicznym przeobrażeniom miasto przyciąga inwestorów, którzy tworzą nowe miejsca pracy, rozwijają swoje struktury wraz z pozyskiwaniem nowym zleceń, a w konsekwencji – generują zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe.

W 2016 roku doradzaliśmy przy największej zeszłorocznej transakcji najmu powierzchni biurowej w mieście, zawartej przez Ericsson na 8 400 mkw. w University Business Park. Reprezentowaliśmy również Cybercom, Whirlpool, ZF, Mobica czy Sage.

JLL jest od lat bardzo aktywny w Łodzi, doradzając zarówno najemcom, jak i właścicielom budynków biurowych. JLL pełni funkcję wyłącznego agenta ds. wynajmu i marketingu Monopolis – unikalnej, nie tylko na łódzką skalę, wielofunkcyjnej inwestycji łączącej zabytkową architekturę z nowoczesną zabudową.

JLL oferuje pełen zakres usług doradztwa dla najemców powierzchni biurowych, począwszy od znalezienia najlepszej lokalizacji i negocjacji warunków najmu, opracowywania strategii miejsca pracy, przez doradztwo techniczne oraz zarządzanie projektem, kończąc na usługach projektowania biura i wykonawstwa. Zespół wspiera również deweloperów w procesie komercjalizacji nieruchomości biurowych.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*