Lumen i Skylight w centrum zainteresowania

W I półroczu 2019 najemcy warszawskich biurowców Lumen i Skylight podpisali umowy na łączną powierzchnię 4 000 mkw. We wszystkich transakcjach właściciela obu budynków, firmę Globalworth Poland, reprezentował zespół JLL, który jest odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych najemców i renegocjacje zawartych już kontraktów.

Portfolio najemców Skylight uzupełniły firmy F-Secure i Cromwell Poland, natomiast Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Ambasada Malezji, Academy of New York, CIMA, Mezzanine Management, Velvet Care i Costa Coffee przedłużyły dotychczasowe kontrakty. Z kolei do biurowca Lumen wprowadziła się firma FMC Agro, a swoją umowę odnowił Solidex. 

 

Lumen i Skylight to jedne z najbardziej znanych i prestiżowych biurowców w Warszawie. Jest nam bardzo miło, że do grona użytkowników obu budynków dołączyły nowe firmy, a aż siedmiu najemców zdecydowało się pozostać z nami na dłużej. Doskonała lokalizacja w sercu Centralnego Obszaru Biznesu oraz łatwy dostęp do oferty handlowej, rozrywkowej i kulturalnej sprawiają, że Lumen i Skylight cały czas znajdują się w centrum zainteresowania firm poszukujących nowoczesnej przestrzeni biurowej”, mówi Filip Krasiński, Menadżer ds. Wynajmu w Globalworth Poland.

Oba biurowce zostały zrealizowane w zgodzie z zasadami zrównoważonego budownictwa oraz uzyskały certyfikację BREEAM na poziomie znakomitym („Excellent”). Nieruchomości są w większości wynajęte, a wśród ich najemców są takie firmy, jak Pernod Ricard, Mars, PGE Energia Ciepła, InOffice, Regus i Cushman & Wakefield.

Anna Wysocka

Lumen i Skylight kolejny rok z rzędu potwierdzają, że są jednymi z najbardziej popularnych obiektów biurowych w Warszawie. Najemcy obu biurowców wyjątkowo cenią sobie ich centralną lokalizację oraz sąsiedztwo Złotych Tarasów. Ponadto oferują one komfortowe powierzchnie, które spełniają potrzeby najbardziej wymagających firm. Cieszymy się, że możemy współpracować z Globalworth nad rozwojem oferty obu nieruchomości, tak aby była ona w pełni zgodna z najnowszymi trendami na bardzo konkurencyjnym rynku biurowym w stolicy

Anna Wysocka

Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

Biurowce Lumen i Skylight to część wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy. Oba budynki, które oferują łącznie ponad 45 000 mkw. nowoczesnej powierzchni, są jednymi z najbardziej znanych i prestiżowych biurowców w Warszawie. Doskonała lokalizacja w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu gwarantuje bliskość komunikacji miejskiej, dworca Warszawa Centralna oraz bogatej bazy biznesowej, rozrywkowej i kulturalnej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*