Marka health&beauty zaoferuje swoje usługi w Marynarska Business Park

Z początkiem maja br. do kompleksu biurowego Marynarska Business Park dołączyła sieć ekskluzywnych salonów kosmetyczno-fryzjerskich – New Look Zone. Nowy najemca zajmie 81 m kw. powierzchni usługowej usytuowanej na parterze jednego z czterech budynków kompleksu. Przy podpisaniu umowy pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza JLL.


Sieć ekskluzywnych salonów kosmetyczno-fryzjerskich New Look Zone, należąca do polskiej spółki Belumico, zainaugurowała swoją działalność w Marynarska Business Park. Pierwszy z czterech planowanych w Warszawie salonów tej marki zajął powierzchnię  81 m kw. i jest usytuowany na parterze budynku C – jednego z czterech obiektów kompleksu. W ofercie salonu znajdziemy szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych całego ciała, kosmetycznych, jak i  fryzjerskich.

 Marynarska Business Park
Marynarska Business Park, Warszawa

Wybór parku biznesowego, jako miejsca debiutu marki sieci ekskluzywnych salonów pielęgnacyjnych pokazuje nie tylko zainteresowanie, ale i zaufanie tej branży do inwestycji takich jak Marynarska Business Park. Oprócz wysokiego standardu samej przestrzeni, kompleksy biurowe są gwarancją stałego napływu klientów, którzy są jednocześnie ich użytkownikami. Całość wpisuje się również w coraz popularniejszy trend dostępu do zróżnicowanych usług na terenie miejsca pracy, który stanowi ideę dbania o zadowolenie pracowników. Dlatego na terenie Marynarska Business Park, oprócz nowo otwartego salonu znajdują się placówka Grupy LUX MED, restauracja VAPIANO, czy punkt Inmedio.

Marynarska Business Park to cztery nowoczesne budynki o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 mkw. (45 900 mkw. łącznie). Kompleks zlokalizowany jest na Służewcu Przemysłowym (Mokotów), przy ulicy Taśmowej 7. Jego atutem jest położenie przy węźle Marynarska, który stanowi część trasy NS, zapewniającej szybką i dogodną komunikację z lotniskiem Okęcie oraz południową obwodnicą Warszawy. Bardzo istotna jest również bliskość obiektu do stacji kolejowej oraz zajezdni tramwajowej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*