Mobica powiększa biuro w University Business Park I

Łódź, 26 maja 2017 r. – Mobica, światowy lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, wynajął dodatkowe 800 mkw. w nowoczesnym łódzkim kompleksie biurowym University Business Park. W rezultacie, firma zajmie łącznie 2 800 mkw. powierzchni biurowej w budynku A.

Eksperci z JLL reprezentowali spółkę Mobica w procesie wyboru najlepszej opcji najmu oraz negocjowaniu warunków umowy.

„Nasz zespół architektów i inżynierów oprogramowania potrzebuje biur, które sprzyjałyby rozwojowi w dynamicznym i wymagającym sektorze IT. Rozwiązania technologiczne wykorzystane w University Business Park, jak również wysoki standard powierzchni i komfort pracy w pełni odpowiadają naszym oczekiwaniom, stąd decyzja o dalszym rozwoju struktur firmy Mobica w już sprawdzonej lokalizacji”, komentuje Magda Majchrzak, Real Estate, Facilities and Procurement Manager w Mobica.

Jarosław Kwiecień, JLL University Business Park ma szereg atutów kluczowych dla naszego klienta. Kompleks jest zlokalizowany w centrum miasta, blisko Politechniki Łódzkiej, daje możliwość dobrania dodatkowego metrażu w zależności od prowadzonych projektów rekrutacyjnych i zapewnia bezpieczeństwo operacji. Cieszymy się, że możemy wspierać Mobica współtworząc warunki do dalszego rozwoju biznesu firmy w Polsce”, informuje Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

University Business Park składa się z dwóch 7-piętrowych budynków, oferujących łącznie ponad 40 000 mkw. nowoczesnej, funkcjonalnej powierzchni biurowej. Pracownicy firm, które wybrały UBP na swoją siedzibę, mają dostęp do szeregu udogodnień w ramach kompleksu, takich jak m.in. restauracja, kawiarnia, kiosk, bankomat czy myjnia. Inwestycja zapewnia dogodne połączenie z głównymi trasami wylotowymi z miasta, a w jej pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz reprezentacyjna ulica Piotrkowska. Podziemny parking oferuje 600 miejsc postojowych dla pracowników. Właścicielem budynku jest Grupa GTC.

University Business Park stanowi atrakcyjną lokalizację dla firm z sektora IT, nowoczesnych usług dla biznesu i konsultingu. Najemcy cenią sobie wysoki standard wyposażenia budynku, a także towarzyszącą mu infrastrukturę. Rozwój firmy Mobica w ramach naszego budynku jest potwierdzeniem jego nowoczesności i elastyczności”, dodaje Cezary Błaszczyk, Leasing Manager z Grupy GTC.

Mobica świadczy usługi doradcze z zakresu oprogramowania i cyklu życia produktu, od wstępnej definicji, koncepcji i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Swoją ofertę kieruje m.in. do branży motoryzacyjnej, technologii mobilnych, technologii finansowych i telewizyjnych, sektora marynistycznego, lotniczego, astronautycznego i obronnego. Mobica jest także autorem rozwiązań z obszaru internetu rzeczy (Internet of Things). Firma posiada swoje biura w Polsce także w Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie, Rzeszowie i Lublinie. W Łodzi zatrudnia 230 osób.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*