Neopark z kompletem najemców

Kompleks biurowy Neopark, jedna z flagowych inwestycji Yareal Polska, został całkowicie wynajęty. Na 24 000 mkw. powierzchni swoje biura otworzyli, m.in. Play, Inpost, New Work, Olympus oraz Mitsubishi. Za komercjalizację projektu odpowiadali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.

Neopark to nowoczesny i elegancki kompleks biurowy o kampusowym projekcie zabudowy. Inwestycja składa się z dwóch kameralnych budynków. Jej punktem centralnym jest wewnętrzny, wypełniony zielenią dziedziniec, który wraz z położoną na parterze restauracją i przylegającym do niej zewnętrznym tarasem, stanowi przestrzeń do spotkań i relaksu zarówno dla najemców jak i mieszkańców.

„Budowę Neopark rozpoczęliśmy w momencie, kiedy oferta biurowa Służewca Przemysłowego była stosunkowo duża, jednak brakowało tu innowacyjnych projektów, które stanowiłyby argument dla dużych graczy do relokacji do tej części miasta. Sukces komercyjny naszej inwestycji to z pewnością bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców i inwestorów tu obecnych. Całkowita komercjalizacja Neopark potwierdza atrakcyjność biznesową tej części Warszawy, która dodatkowo od pewnego czasu ulega dużym przeobrażeniom. Zmiany te są związane z coraz bogatszym zapleczem usług, gastronomii oraz hoteli i idą w parze z dynamicznie rozwijającym się rynkiem mieszkaniowym. Ta różnorodność pozytywnie pracuje na nową markę Służewca, jako miejsca odpowiedniego nie tylko do pracy, ale i życia”, komentuje Katarzyna Pankiewicz, Dyrektor ds. Wynajmu i Sprzedaży Powierzchni Biurowych, Yareal.

Kompleks osiągnął 100% wynajęcia wraz z podpisaniem umów ekspansji przez takie firmy jak New Work (o dodatkowe ok. 400 mkw.) i Inpost (o dodatkowe ok. 440 mkw.). Największym najemcą obiektu jest operator telefonii komórkowej Play, który wprowadzi się na powierzchnię ponad 11 000 mkw. jeszcze w tym roku. 

Tomasz Czuba

Współpracę z Yareal rozpoczęliśmy dokładnie cztery lata temu, w momencie kiedy zarówno Neopark znajdował się w początkowej fazie budowy, jak i dodatkowe projekty inwestycyjne związane z komunikacją miejską w okolicy. Pomimo tych wyzwań oraz przebudowy ul. Marynarskiej udało nam się dobrać zróżnicowane grono najemców, ze znanymi markami na czele, i wspólnie skomercjalizować cały kompleks. Sukces rynkowy Neopark to wypadkowa kilku czynników. Po pierwsze, jest on świetnie zaprojektowany, a jego kameralny charakter oznacza bardzo komfortowe warunki do pracy. Zadowolenie pracowników wspiera odpowiednio dobrana oferta udogodnień, na które składa się m.in. restauracja, klub fitness czy infrastruktura dla rowerzystów. Nie sposób też nie wspomnieć o bardzo dogodnej lokalizacji.

Tomasz Czuba

Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL

Neopark znajduje się przy zbiegu ul. Cybernetyki i Wynalazek, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy, 10 minut od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina i 4 minuty od Galerii Mokotów.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*