Nowa odsłona biurowca C200 już wiosną 2016

Biurowiec C200 Office idealnie wpisuje się w trend rewitalizacji obszarów poprzemysłowych obserwowany na świecie – na terenie całkowicie zmodernizowanego obiektu powstają światowej klasy powierzchnie biurowe z pełnym zapleczem funkcjonalnym. Firma EURO STYL podjęła się pełnej przebudowy i modernizacji istniejącego budynku z lat 70-tych, który wcześniej przez lata służył Stoczni Północnej.

W marcu 2016 roku deweloper EURO STYL zakończy w Gdańsku modernizację budynku biurowego zlokalizowanego na terenie postoczniowym – C200 Office. Ta realizacja jest przykładem ambitnych planów wpisujących się w europejski trend zagospodarowania miejsc w centrach miast, które po latach pełnienia funkcji przemysłowych są przywracane mieszkańcom.

c200 office
Fragment elewacji budynku C200 przy ulicy Jana z Kolna

W budynku znajdą się nie tylko biura, ale też fitness, sklep, kantyna oraz sala konferencyjna dedykowana najemcom biurowca. Walory architektoniczne obiektu podkreśli nowoczesna elewacja z iluminacją wykonaną w energooszczędnej technologii LED.

C200 Office jest unikalne na mapie Trójmiasta również z powodu doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Tuż przy biurowcu znajduje się przystanek tramwajowy, kawałek dalej – stacje Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Metropolitalnej. Dla osób przyjeżdżających do pracy samochodem czy motorem zaprojektowano kilkaset miejsc parkingowych. Przy planowaniu przestrzeni wewnątrz budynku uwzględniono, że Gdańsk to miasto o jednej z najbardziej rozwiniętych w Polsce sieci ścieżek rowerowych. Dlatego w budynku znajdzie się rowerownia z szatniami i prysznicami.

Widok z okien biurowca C200 Office nie ma sobie równych: przyszli użytkownicy będą mogli podziwiać m.in. stoczniowe żurawie, nitkę kolei miejskiej, park czy widoczną na horyzoncie piękną bursztynową bryłę Stadionu Energa Gdańsk.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*