Nowa restauracja ramen w budynku M65 Meduza w Krakowie!

Restauracja Ramen Shop dołączyła do grona najemców krakowskiego biurowca M65 Meduza przy ulicy Mogilskiej 65. Lokal znajduje się na parterze budynku. Firma JLL Polska jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację budynku.

Ramen Shop jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci japońskich restauracji w Polsce. Restauracja oferuje szeroki wybór tradycyjnych japońskich ramenów, zapewniając dostęp do specjałów kuchni azja-tyckiej zarówno pracownikom biurowca jak i okolicznym mieszkańcom – na miejscu oraz z dostawą do domu. Nowy lokal zajmuje 86 mkw. powierzchni.

Joanna Tomala

M65 Meduza to wysokiej klasy, nowoczesny i dość kameralny budynek, którego ogromnym atutem jest jego położenie w samym sercu Krakowa. Dzięki dodaniu nowej restauracji ramen do grona najemców, budynek dodatkowo zyskał na wartości – jest to atrakcyjny lokal zarówno dla najemców jak i mieszkańców Krakowa, którzy zyskali dostęp do znakomitej oferty gastronomicznej kuchni japońskiej, w centrum miasta.

Joanna Tomala

Senior Consultant, Office Agency, JLL Polska.

M65 Meduza to budynek biurowy zlokalizowany w centrum Krakowa, oferujący ponad 4 300 mkw. po-wierzchni biurowej rozmieszczonej na 10 kondygnacjach oraz 52 miejsca parkingowe. Wielkość pojedynczego piętra to 527 m2. Kształt oraz konstrukcja budynku pozwala na swobodną aranżację powierzchni biurowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bogate wyposażenie, w tym m.in.: podwieszane sufity, nowoczesne systemy wentylacji, klimatyzacji, instalacje elektryczne i teletechniczne oraz kontrola dostępu, są dodatkowym atutem budynku, sprzyjającym stworzeniu wygodnego środowiska pracy dla najemców.

Biurowiec jest zlokalizowany na skrzyżowaniu ul. Mogilskiej i ul. Cystersów, w dogodnie skomunikowanym centralnym rejonie biurowym Krakowa, w sąsiedztwie kluczowych instytucji publicznych, m.in. Sądu Rejonowego i Okręgowego oraz Centrum Obsługi Klienta Urzędu Miasta. Ponadto, M65 Meduza jest zlokalizowany w pobliżu wielu znaczących budynków biurowych i komercyjnych, w tym Cracovia Business Center, Nowej Kamienicy oraz Centrum Biurowego Lubicz, co pozwala najemcom korzystać z efektów synergii, wytworzonej poprzez zagęszczenie działalności biznesowej w tej okolicy. Budynek oferuje przy tym doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*