Nowi najemcy w biurowcu Irydion

WARSZAWA, 25 sierpnia 2016 r. – Menard Polska i Soletanche Polska - spółki działające w branży budowlanej i wchodzące w skład Grupy Vinci - wynajęły łącznie ok. 1 380 mkw. w budynku biurowym Irydion w Warszawie.

Eksperci z firmy JLL doradzali Menard i Soletanche w procesie poszukiwania powierzchni biurowej oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.

Karolina AdamiakKarolina Adamiak, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, informuje: „Firmy Menard i Soletanche poszukiwały dobrze zlokalizowanej siedziby na północy Warszawy, z łatwym dojazdem i dostępem do trasy S8. Kolejnym wymogiem był układ powierzchni odpowiedni dla firm dzielących przestrzeń biurową. Biurowiec Irydion spełnia wszystkie te oczekiwania”.

Irydion położony jest na warszawskim Żoliborzu – dynamicznie rozwijającej się lokalizacji biurowej, stanowiącej ciekawą alternatywę dla Centralnego Obszaru Biznesu, szczególnie dla firm ceniących sobie bliskość Centrum, dobrą komunikację i dostęp do terenów zielonych. Obiekt cechuje bardzo dobra ekspozycja - w pierwszej linii zabudowy, na zbiegu ul. Powązkowskiej i Krasińskiego. Największym atutem budynku jest właśnie lokalizacja – z łatwym i szybkim dojazdem do ścisłego centrum Warszawy, bliskością przystanków komunikacji publicznej oraz stacji metra Plac Wilsona, a jednocześnie w pobliżu trasy S8. Ważna jest również bliskość centrów handlowych Klif i Arkadia. Irydion oferuje łącznie ok. 9 200 mkw. powierzchni najmu, na pięciu kondygnacjach naziemnych.

Właścicielem budynku jest Lone Star Real Estate Fund III, zaś zarządzającym i odpowiedzialnym za wynajem obiektu jest GTC.

Grzegorz Karbowski, Dyrektor Finansowo-Administracyjny, Menard i Soletanche, podsumowuje: „Eksperci JLL pomagali nam także w profesjonalnej prezentacji nowego biura i warunków jego wynajmu dla zagranicznych właścicieli naszej firmy, dla których warunki warszawskie różnią się istotnie od tych paryskich. Mamy nadzieję, że nowe biuro w budynku Irydion i jego rozwiązania socjalne będą pozytywnym impulsem motywacyjnym dla pracowników firm Menard i Soletanche, które w tym roku obchodzą odpowiednio swoje dziesięcio- i dwudziestolecie działalności w dziedzinie geotechniki w Polsce”.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*