Nowi najemcy warszawskiego portfela CA Immo

Trzy budynki należące do warszawskiego portfela CA Immo, powitają w tym roku aż pięciu nowych najemców. Firma BOKI Group, Polskie Centrum Naprawy Pojazdów i Rail Cargo Group dołączą do rosnącej społeczności w Bitwy Warszawskiej Business Center. Z kolei G.L. Pharma będzie kolejnym najemcą Sienna Center. Na uwagę zasługuje również wynajem ponad 1500 mkw. powierzchni w Warsaw Spire C C przez firmę The Shire. Wszystkie budynki posiadają zieloną certyfikację BREEAM. CA Immo w transakcjach reprezentowali agenci JLL Polska.

- Jesteśmy ogromnie zadowoleni z faktu, że aż tylu nowych najemców zdecydowało się przenieść swoje biura do budynków CA IMMO. Każde z nich ma swoje unikalne cechy, każde jest inne i oferuje szereg rozwiązań i udogodnień dla naszych klientów. W CA IMMO zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest stworzenie idealnego miejsca do pracy, które spełnia różne potrzeby i inspiruje pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że nasze starania i inwestycje zostały docenione i są doskonałym miejscem do pracy. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie oraz JLL za wsparcie w jego budowaniu. – powiedział Dawid Wątorski senior leasing manager CA IMMO.

Biurowiec Bitwy Warszawskiej Business Center to 7-kondygnacyjny budynek, oferujący blisko 18 000 mkw. powierzchni biurowej. Budynek położony jest na warszawskiej Ochocie, pomiędzy ulicą Grójecką, a Alejami Jerozolimskimi, w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu Parku Szczęśliwieckiego. Umiejscowienie biurowca umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu, a także bliskie położenia dworca kolejowego Warszawa Centralna i Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Firmy BOKI Group, producent i dostawca drzwi, Polskie Centrum Naprawy Pojazdów i Rail Cargo Group, oferująca rozwiązania logistyczne, wynajmą w tym budynku, kolejno: 95 mkw., 220 mkw. i 787 mkw.

Firma G.L. Pharma od czerwca br. zajmie ok. 250  mkw. powierzchni w Sienna Center. Centralnie zlokalizowany budynek oferuje 19 000 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, rozłożonych na 9 kondygnacjach. Biurowiec wyróżnia doskonała lokalizacja. Położenie w obecnie najbardziej pożądanej dzielnicy biznesowej stolicy – Woli - przy ul. Siennej 73 zapewnia dostęp do stacji metra M2 Rondo Daszyńskiego oraz Rondo ONZ, a także pozostałej komunikacji miejskiej, tramwajowej i autobusowej. Pracownicy Sienna Center Center posiadają możliwość korzystania z wielu okolicznych udogodnień, takich jak różnorodne lokale usługowe, sklepy, kawiarnie i restauracje. Pod koniec 2023 roku na parterze biurowca otworzyła się również znana i lubiana restauracja Miss Kimchi. Ponadto, biurowiec został wyróżniony certyfikacją zielonego budynku – BREEAM na poziomie „Bardzo dobry”.

Warsaw Spire C C to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w centrum biznesowym stolicy, przy Rondzie Daszyńskiego. Nieopodal biurowca znajduje się stacja drugiej linii metra: Rondo Daszyńskiego, wiele linii autobusowych i tramwajowych oraz stacja SKM. Biurowiec oferuje prawie 19 000 mkw. powierzchni rozłożonych na 14 piętrach naziemnych i 5 piętrach podziemnych. Kompleks Warsaw Spire C został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami, dzięki czemu zapewnione zostało efektywne wykorzystanie wszystkich powierzchni oraz doskonały dostęp do światła dziennego. Warsaw Spire C C stanowi doskonałe rozwiązanie dla szerokiej gamy najemców, do których już wkrótce dołączy The Shire, z ofertą elastycznych biur i rozwiązań co-workingowych, które wynajmie w budynku aż 1553 mkw. powierzchni.

Olga Szczęsna

Wynajęcie powierzchni przez nowych najemców w tak krótkim czasie świadczy o wysokim poziomie warszawskich inwestycji z portfela CA Immo. Każdy z budynków oferuje pracownikom udogodnienia, które sprawiają, że najemcy różnej skali i o różnym profilu działalności znaleźli w tych inwestycjach idealne rozwiązania na swoje nowe biura, które spełniły ich wszystkie potrzeby – od lokalnych, kameralnych przestrzeni, po te duże co-workingowe.

Olga Szczęsna

Director, Leasing, JLL Polska

CA Immo to renomowana wiedeńska spółka w dziedzinie nieruchomości biurowych w stolicach Europy Środkowej. Firma działa w pięciu krajach regionu i oferuje kompleksowe usługi od wynajmu i zarządzania po opracowywanie projektów. Powstała w 1987 roku, CA Immo jest notowana na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. CA Immo posiada silną pozycję na warszawskim rynku nieruchomości. Portfolio spółki  obejmuje głównie obiekty położone w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu (CBD). Budynki biurowe w Warszawie wyróżniają się nowoczesną architekturą, doskonałą lokalizacją i zaawansowaną infrastrukturą otoczenia. Wszystkie biurowce posiadają zielone certyfikaty BREEAM.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*