Nowy najemca w FOCUSIE

Bafood, koncept gastronomiczny delivery-first, właśnie dołączył do grona najemców w budynku FOCUS. W transakcji ukraiński start-up wspierało JLL Polska, firma doradcza świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości.

Wiktoria Weilandt

Bardzo zależało nam, by w budynku FOCUS dostępne były niekonwencjonalne propozycje gastronomiczne z daniami wysokiej jakości. Obiekt ten nieustannie się zmienia i mamy nadzieję, że między innymi dzięki szerokiej ofercie usług, zachęcimy do wynajęcia powierzchni biurowych jeszcze więcej podmiotów. Wierzymy, że posiadanie restauracji w tak dobrze skomunikowanej lokalizacji pozwoli firmie Bafood ugruntować swoją pozycję na polskim rynku restauracyjnym.

Wiktoria Weilandt

Senior Consultant, JLL Polska

Innowacyjny koncept Bafood idealnie wpisuje się w założenia strategii rozwoju biurowca FOCUS, realizowanej przez właściciela budynku, europejskiego zarządcę inwestycji. Chodzi m.in. o zmiany technologiczne w strefie gastronomicznej, która będzie obsługiwała zamówienia składane za pomocą aplikacji lub kodów QR.

Bafood to wschodnioeuropejska sieć restauracji, która, tak jak wszystkie restauracje typu delivery-first, jak dotąd, nie posiadała sali dla gości. Działalność spółki opiera się na hiperlokalnych dostawach jedzenia do 5 km od lokalizacji restauracji w czasie poniżej 30 minut od momentu złożenia zamówienia. Ambicją firmy jest uwolnienie mieszkańców miast od rutyny gotowania i stanie się przystępnym oraz jakościowym zamiennikiem dotychczasowej konsumpcji. Pierwsza restauracja pod nazwą Bafood została otwarta w Kijowie pod koniec 2020 roku. W Polsce sieć Bafood rozpoczęła działalność 31 marca br. w Warszawie i zamierza się rozwijać.

We wrześniu 2022 roku w budynku FOCUS poza usługą przygotowywania posiłków na wynos, Bafood udostępni przestrzeń dla gości. Będzie to pierwszy projekt ukraińskiego konceptu z salą restauracyjną. Łącznie najemca zajmie powierzchnię ok. 560 mkw. Restauracja będzie działać na zasadzie punktu odbioru zamówień złożonych na miejscu za pomocą aplikacji Bafood bądź online przed przybyciem do restauracji. Goście, którzy będą potrzebować wsparcia obsługi podczas procesu zamawiania, mogą poprosić o pomoc personel lokalu. Jedzenie w opcji na wynos będzie serwowane codziennie, w godzinach 8-22, natomiast konsumpcja na miejscu będzie dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-18 – wszystko po to, by goście restauracji w pełni mogli skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty w najbardziej komfortowym dla nich wydaniu. Ponadto dania serwowane będą również na zasadzie office service/office delivery, czyli dostarczane bezpośrednio do biur najemców budynku FOCUS za pośrednictwem kurierów Bafood.

FOCUS to biurowiec zlokalizowany przy al. Armii Ludowej 26 w Warszawie, w samym środku warszawskiej sieci komunikacyjnej. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się stacja metra Politechnika oraz liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Lokalizację charakteryzuje nie tylko doskonała infrastruktura komunikacyjna, lecz również bliska odległość do Pola Mokotowskiego. We frontowej ścianie budynku, na 6. piętrze, znajduje się czteropiętrowy ogród zimowy z widokiem na zieleń kompleksu parkowego, natomiast z północnych okien obiektu rozpościera się widok na panoramę Warszawy. Budynek FOCUS oferuje łącznie ponad 30 000 mkw powierzchni biurowej klasy A. Głównymi najemcami nieruchomości są międzynarodowe firmy, banki i instytucje.

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*