Otwarcie nowego klubu fitness w C200 Office!

W sobotę 23 kwietnia nastąpi otwarcie nowej siłowni C200 Fitness, która znajduje się na terenie biurowca C200 Office przy ulicy Marynarki Polskiej 163 w Gdańsku. Z tej okazji zaplanowano dzień otwarty z wieloma atrakcjami.

Podczas sobotniego dnia otwartego wśród atrakcji znajdzie się cyfrowy pomiar ciała FitCraft360, dzięki któremu uzyskamy trójwymiarowy obraz naszej sylwetki w technologii 3D, bezpłatne wykonanie testów funkcjonalnych oraz bezpłatne konsultacje z trenerami personalnymi i dietetykiem. Dodatkowo chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pilatesu bądź w krótkiej terapii nowoczesną, specjalistyczną maszyną INDIBA, która ma zastosowanie w fizjoterapii sportowej oraz rehabilitacji. Jest to połączenie terapii falami radiowymi z elementami terapii manualnej, która wyzwala wewnętrzną energię wspomagającą regenerację tkanek.

Podczas dnia otwartego C200 Fitness będzie można wesprzeć szczytny cel i wziąć udział w akcji charytatywnej polegającej na zbiórce kilometrów przebiegniętych na bieżni. Za każdy przebiegnięty kilometr zapłaci deweloper obiektu C200 Office – EURO STYL, a zebrana kwota zostanie przekazana na rzecz potrzeb Szkoły Podstawowej nr 69 im. gen. St. Sosabowskiego w Gdańsku.

C200 Fitness to nowoczesny obiekt sportowy, który wyróżnia się niezwykłą, oryginalną aranżacją w stylu vintage oraz dużą dostępnością treningów personalnych (do dyspozycji pięciu doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, innowacyjna aplikacja do zarządzania treningami, indywidualne sale do ćwiczeń). Klub jest samoobsługowy i dostępny dla ćwiczących od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę. Siłownia została zaopatrzona w najwyższej jakości sprzęt. Do dyspozycji użytkowników jest w pełni zagospodarowana strefa wolnych ciężarów, wyposażona w Half Rack z podestem i sztangą olimpijską, strefa cardio z bieżniami firmy Matrix oraz sale do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy sprzęt - Keiser Functional Trainer. Urządzenie to może być wykorzystywane do setek rodzajów ćwiczeń począwszy od rehabilitacyjnych, skończywszy na bodybuildingu.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia nowego obiektu!

JLL jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w C200 Office w Gdańsku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*