Play zostaje w kompleksie biurowym Marynarska Business Park do 2020 roku

Warszawa, 22 maja 2015 r. – P4, operator sieci telefonii komórkowej Play, podpisał umowę najmu ponad 10 000 mkw. w warszawskim kompleksie biurowym Marynarska Business Park. Najemcę w procesie negocjacji reprezentowała międzynarodowa firma doradcza JLL.

Jarosław Wojciechowski-Boruta, Dyrektor Departamentu Zakupów i Administracji P4 Sp. z o.o, komentuje: „O tym, że pozostajemy w Marynarska Business Park zdecydował szereg czynników, najistotniejsze z nich to elastyczność przestrzeni biurowej, odpowiedni standard budynku, bliskość do naszych kontrahentów oraz atrakcyjne warunki komercyjne”.

Karol Patynowski, Dyrektor w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, dodaje: „Cieszymy się z możliwości ponownej współpracy z P4 i marką Play przy określaniu potrzeb oraz długofalowej strategii dotyczącej powierzchni biurowej zajmowanej przez firmę. Podpisana umowa jest jedną z największych transakcji najmu podpisanych w tym roku na rynku biurowym na Mokotowie”.

Marynarska Business Park

Kompleks Marynarska Business Park, zlokalizowany na Służewcu Przemysłowym (Mokotów), przy ulicy Taśmowej 7, składa się z czterech nowoczesnych budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 43 000 mkw. Dużym atutem inwestycji jest położenie przy węźle Marynarska, który stanowi część trasy NS i zapewnia szybką i dogodną komunikację z lotniskiem Okęcie oraz południową obwodnicą Warszawy, a także bliskość stacji szybkiej kolejki miejskiej oraz zajezdni tramwajowej.

Kompleks został ukończony latem 2008 r. Jego właścicielem jest jeden z funduszy Heitman LLC. 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*