Powel, norweska firma IT, wprowadzi się do C200 Office w Gdańsku

Gdańsk, 24 listopada 2015 –  Powel, norweska firma z sektora IT, wprowadzi się do budynku C200 Office, zajmując biuro o łącznej powierzchni ponad 600 mkw. usytuowane na ostatnim, szóstym piętrze. Eksperci z JLL reprezentowali Powel w procesie poszukiwania powierzchni biurowej w Trójmieście.

C200 Office

Powel jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw z branży energetycznej, sektora publicznego oraz firm oferujących usługi generalnego wykonawstwa budowlanego. Założona w Norwegii w 1996 roku firma jest dziś międzynarodową korporacją liczącą niemal 400 pracowników, prowadzącą działania w sześciu krajach europejskich.

Adam Boryniec – Dyrektor Zarządzający Powel: „Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy postanowiliśmy przenieść nasze gdańskie biuro do biurowca C200, by zaoferować pracownikom większą przestrzeń, komfort pracy i dogodny dojazd.”

Mikołaj Konopka – Wiceprezes Euro Styl C200: „Cieszy nas, że zaufała nam norweska firma, która na pierwszym miejscu stawia wygodę swoich pracowników. Oznacza to, że nasza inwestycja C200 spełnia potrzeby najbardziej wymajających najemców z sektora IT i posiada międzynarodowe standardy cenione przez zagranicznych inwestorów rozwijających się na polskim rynku.”

C200 to budynek rewitalizowany przez EURO STYL. Nowoczesny biurowiec będzie miał siedem kondygnacji naziemnych, a jego elewację uatrakcyjni LED-owa iluminacja. Całkowita powierzchnia najmu to około 17 500 mkw. Na terenie znajduje się ponad 370 miejsc parkingowych, a do budynku prowadzi ścieżka rowerowa. C200 jest zlokalizowany w centralnej części Gdańska i posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek tramwajowy jest przed wejściem do biurowca, a odległość do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej to około 500 m. Odległość do Dworca Głównego PKP i PKS to 2 km.

Firma Powel wprowadzi się do nowego budynku w marcu 2016 roku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*