Prestiżowe nagrody dla JLL

Podczas 13 edycji prestiżowej CEE Real Estate Quality Awards 2016, organizowanej przez CEE Insight Forum we współpracy z Financial Times, JLL został wyróżniony w kategorii Najlepszy Doradca ds. Inwestycji w Nieruchomości Komercyjne oraz Najlepszy Doradca ds. Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Otrzymanie nagród CEE Quality Awards potwierdza wiodącą pozycję JLL na rynku nieruchomości, unikalną ekspertyzę oraz nieustająco bardzo wysoki poziom usług, jak również wyników biznesowych firmy w regionie.

W 2015 r. zespół ekspertów JLL świadczył usługi strategicznego doradztwa w transakcjach o łącznej wartości ok. 3,77 mld euro w Europie Środkowo – Wschodniej. Przykładowe transakcje zrealizowane z udziałem JLL to m.in.: kupno przez TPG firmy TriGranit wraz z portfolio nieruchomości w Polsce, na Słowacji i Węgrzech czy umowy kupna/sprzedaży Centrum Riviera w Gdyni (ok. 300 mln euro), Starego Browaru w Poznaniu (ok. 290 mln euro), Karolinki w Opolu i Pogorii w Dąbrowie Górniczej (221 mln euro); Galerii Sfera w Bielsku-Białej i wielu innych obiektów.

Zespół Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy JLL w Europie Środkowo - Wschodniej doradzał w transakcjach najmu na łącznie ok. 543 000 mkw. biur. W samej Polsce w ubiegłym roku z udziałem JLL podpisano umowy najmu na 285 000 mkw. Jest to największa ilość metrów kwadratowych wynajętych przez agencję w jednym roku w historii polskiego rynku biurowego. JLL doradzał przy umowach najmu podpisanych przez takie firmy jak m.in. Nokia Networks w Budapeszcie (25 000 mkw.), SAP w Pradze (24 900 mkw.), Shell w Krakowie (22 000 mkw.), Samsung R&D w Warszawie (ponad 21 000 mkw.).

Zwycięzcy CEE Quality Awards zostali wyłonieni przez niezależne jury składające ekspertów z branży – inwestorów, deweloperów, właścicieli oraz doradców rynkowych. Całość procesu głosowania nadzorowała międzynarodowa firma konsultingowa Deloitte. W gali wzięło udział ponad 700 osób – przedstawicieli największych firm z branży nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej.

Coroczna gala CEE Real Estate Quality Awards to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w sektorze nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej. Jego celem jest nagradzanie oraz promowanie najlepszych praktyk i osiągnięć na rozwijających się rynkach nieruchomości w regionie.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*