Regus planuje ekspansję w Polsce - ponad 100 nowych centrów biznesowych w trzy lata

JLL doradza Regus przy wyborze lokalizacji i negocjowaniu umów najmu

Warszawa, 26 października 2015 r. – Regus, wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajmujący klientom zewnętrznym umeblowane biura i miejsca coworkingowe -na dzień, tydzień lub rok - planuje dynamiczny rozwój na polskim rynku.

Paweł Ornatek, Dyrektor Zarządzający Regus, informuje: „W ciągu najbliższych trzech lat planujemy uruchomić ponad 100 nowych centrów biznesowych w Polsce, zarówno w głównych aglomeracjach, jak i w mniejszych miastach. Już w przyszłym roku myślimy o kilkudziesięciu nowych lokalizacjach, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach w Polsce. Chcemy rozwinąć nasze portfolio o powierzchnie biurowe i coworkingowe różnej wielkości, w zróżnicowanym standardzie i lokalizacji, aby zdywersyfikować ofertę firmy i dotrzeć do większego grona klientów. W głównych aglomeracjach bierzemy pod uwagę zarówno powierzchnie w centrum miast, jak i na peryferiach. Interesują nas też galerie handlowe i lokalizacje na poziomie ulic”.

JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Azji i Pacyfiku oraz w Stanach Zjednoczonych. Lokalne zespoły JLL reprezentują Regus w ekspansji na 15 rynkach regionu EMEA, wliczając Niemcy, Polskę, Rosję czy Turcję, a także w 23 stanach USA oraz siedmiu krajach Azji Pacyficznej.

Tim von Leliwa, kierujący projektem Regus w regionie EMEA, JLL Corporate Solutions, informuje: „Wzrost popularności pracy mobilnej i elastycznych rozwiązań z obszaru planowania i organizacji pracy generuje potrzebę rozszerzenia listy dostępnych lokalizacji oferowanych przez Regus. Cieszy nas możliwość współpracy przy tym przedsięwzięciu, szczególnie biorąc pod uwagę, że to projekt globalnego rozwoju spółki, dający możliwość wykorzystania zarówno doświadczeń lokalnych, jak i międzynarodowej praktyki JLL”.

JLL odpowiada za analizę rynku, identyfikację najlepszych opcji i negocjowanie umów najmu w zgodzie z głównymi wytycznymi strategii rozwoju firmy.

Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, kierujący projektem w Polsce, dodaje: „Ambitny plan rozwoju przedstawiony przez Regus to bardzo ciekawe wyzwanie biznesowe. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL na rynku biurowym w Polsce pozwoli na sprawną realizację założeń w krótkim terminie i przyczyni się do sukcesu strategii ekspansji założonej przez Regus.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej. Firma wynajmuje sale konferencyjne, powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe itp. Regus dysponuje 2 300 lokalizacjami w 850 miastach na całym świecie i planuje dalszy, bardzo dynamiczny, globalny wzrost w najbliższych latach.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*