Regus rośnie w Krakowie

Regus, wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął ponad 2 200 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym Equal Business Park w Krakowie, należącym do Cavatina Holding. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy.  

Biuro będzie drugą lokalizacją Regusa w Equal Business Park i zarazem czwartą w Krakowie.

„Zmieniający się model trybu pracy oraz szybko rozwijający się sektor usług sprawia, że zapotrzebowanie na biura coworkingowe nie słabnie. Widać to między innymi na przykładzie Krakowa, drugiego co do wielkości hubu biurowego w Polsce, gdzie zainteresowanie tego typu powierzchniami systematycznie rośnie. Nasze pierwsze biuro w Equal Business Park wynajęło się błyskawicznie, dlatego zdecydowaliśmy się na dobranie jeszcze większej powierzchni w budynku C tej samej inwestycji”, komentuje Regus Area Director na Polskę, Rafał Gabteni.

Joanna Tomala

Współpraca Regusa z JLL przy wyborze nowych lokalizacji trwa od lat, co wynika z dobrego zrozumienia wymagań i oczekiwań naszego klienta. Nie inaczej było przy ponownym wyborze Regusa w Equal Business Park. Nasz klient postawił na budynek o niebanalnej architekturze i z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej. Cały projekt bardzo dobrze wpisuje się w strategię marki Regus i z pewnością będzie stanowił ważny punkt w polskim portfolio firmy

Joanna Tomala

Konsultant w krakowskim biurze JLL
 

Budynek C jest trzecim, największym z krakowskiego kompleksu Equal Business Park, realizowanego przez Cavatina Holding. Jego powierzchnia wynosi blisko 23 000 mkw. Projekt wyróżnia się najbardziej złożoną bryłą, która pozwala na udostępnienie najemcom obszernych tarasów oraz zielonych patio. W przygotowaniu jest obecnie 4 etap inwestycji, który dostarczy kolejne 12 000 mkw. Łącznie cały kompleks będzie liczyć ponad 61 000 mkw. powierzchni biurowej.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*