Regus rośnie w Warszawie

Regus, wiodący globalny dostawca rozwiązań z obszaru elastycznego miejsca pracy, wynajął 1 072 mkw. powierzchni w biurowcu Grójecka 208. Eksperci JLL doradzali firmie Regus w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowania umowy, a w kwestiach prawnych - kancelaria Baker & McKenzie.

Otwarcie kolejnej lokalizacji Regusa w Warszawie jest planowane jeszcze na IV kwartał tego roku. Nowe biuro zajmie całe II piętro Grójeckiej 208.

„Zmieniający się charakter naszej pracy, coraz młodsze generacje pracowników oraz rozwój nowoczesnych technologii – to wszystko przekłada się na rosnącą popularność przestrzeni coworkingowych. Kolejne otwarcie w Warszawie jest elementem strategii Regusa, który w tym roku stawia na gwałtowny rozwój w większości polskich miast. Sama stolica rzeczywiście ma duże zapotrzebowanie na tego typu usługi i pewnie dlatego jest to nasze 15. otwarcie w tym mieście, a 27 w kraju. Biuro w Grójeckiej 208 będzie komfortowym i nowoczesnym miejscem do pracy zarówno dla freelancerów, start up’ów, jak i pracowników dużych międzynarodowych firm. Jego lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna. Przedszkole i siłownia znajdująca się w tym samym kompleksie, pobliski Park Szczęśliwicki, przychodnia LuxMed, dyskont spożywczy oraz dogodny dojazd do lotniska sprawiają, że nowe biuro Regusa, będzie miejscem, w którym chce się pracować”, komentuje Rafał Gabteni, IWG Area Director.

Grójecka 208 jest nowoczesnym 8-piętrowym biurowcem, który oferuje 7 400 mkw. powierzchni biurowej wykończonej w standardzie klasy A. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym.

Jarosław Kwiecień

Niewątpliwym atutem Grójeckiej 208 jest bardzo dogodne położenie – szybko dotrzemy tu zarówno z centrum miasta, Dworca Warszawa Zachodnia czy Lotniska Chopina. Dzięki temu jest to idealna lokalizacja dla biura coworkingowego, z którego bardzo często korzystają osoby będące w podróży służbowej, bardzo mobilni, celujący w doskonale skomunikowane miejsca pracy

Jarosław Kwiecień

Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*