Regus rozwija swoją działalność w Poznaniu

Regus, jedna z wiodących międzynarodowych firm oferujących w pełni obsługiwane powierzchnie biurowe, przestrzenie „na żądanie” oraz wirtualne biura, otwiera swoją drugą lokalizację w Poznaniu. Tym razem światowy gigant wybrał budynek przy Al. Niepodległości 6, w którym firma zajęła ponad 1 000 mkw. powierzchni biurowej. W wyborze lokalizacji i przygotowaniu dł ugoterminowej strategii najmu Regusowi doradzali eksperci JLL. 

Edyta Pietranis

Otwarcie drugiego centrum Regusa w Poznaniu dowodzi, że jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja biznesowa. Miasto cieszy się dużym uznaniem wśród krajowych specjalistów i jest niezwykle lubiane przez obcokrajowców, którzy wiążą z nim swoją profesjonalną przyszłość lub odwiedzają je w celach służbowych. Z nowego centrum będą mogli skorzystać zarówno przedstawiciele start-upów, małych i średnich firm, jak i freelancerzy czy duże organizacje.

Edyta Pietranis

Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL

Biurowiec przy Al. Niepodległości 6 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Poznaniu. Położony w bardzo dogodnej, centralnej lokalizacji, w sąsiedztwie Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca Poznań Główny. Blisko biurowca znajduje się też popularny Stary Browar, dzięki czemu w trakcie lub zaraz po pracy można wybrać się na szybkie zakupy, do kina lub na kawę z przyjaciółmi.

Budynek stanowi własność grupy LHI, która - działając od 22 lat na polskim rynku, a od 44 lat na rynku europejskim - jest ekspertem w zakresie finansowania strukturalnego projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami. Do tej pory zrealizowała transakcje o wartości 7 miliardów złotych. Tworzy i oferuje alternatywne formy finansowania nieruchomości – jako organizator, współinwestor, inwestor. LHI rozszerzyło ofertę o realizację przedsięwzięć sektora publicznego, jak również projektów rewitalizacyjnych. W ostatnim czasie spółka inwestuje jako deweloper na rynku mieszkaniowym. Udziałowcem Grupy LHI jest spółka LHI Holding GmbH.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej – w skali globalnej posiada ok. 3 000 centrów biurowych. Firma wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe, czy sale konferencyjne, którymi również zarządza. Jej oferta kierowana jest do polskich firm działających lokalnie i międzynarodowych organizacji. Regus odpowiada tym samym na popyt zarówno ze strony freelancerów, osób pracujących zdalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również korporacji. Działalność firmy wpisuje się w globalny trend związany z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne powierzchnie.

JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w wielu krajach regionu EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*