Reprezentacja Najemcy JLL na najwyższym poziomie

SEE A BRIGHTER WAY to zdecydowanie więcej, niż slogan firmy JLL. Łącząc innowacyjną technologię ze specjalistyczną wiedzą, z której jesteśmy znani na całym świecie, otwieramy możliwości pozwalające tworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich. Także dla naszych pracowników, chcących rozwijać się i doskonalić się na swojej ścieżce zawodowej. Dzięki temu podejściu, byliśmy w stanie zgromadzić wyjątkowe osoby, tworzące zgrany, zaangażowany i ambitny zespół, który poprzez własny wysiłek, koleżeńską postawę i zespołową pracę osiąga ogromne sukcesy w branży nieruchomości komercyjnych.

Sukcesy i rozwój naszych pracowników doceniamy również promując je na stanowiska, adekwatne do pełnionej w organizacji roli. Wierzymy, że utrzymywanie najbardziej utalentowanych specjalistów na rynku jest kluczowe dla rozwoju firmy, będącej liderem w swojej branży.  Jesteśmy zdania, że JLL realizuje to gwarantując inspirujące środowisko pracy i rozwijając swój kapitał ludzki. Począwszy od 1 lipca, gratulujemy naszym koleżankom awansów w Dziale Reprezentacji Najemcy.

Anastasiya Yanetskaya, Consultant

Anastasiya dołączyła do Działu Reprezentacji Najemcy jako Junior Consultant ponad rok temu, ale zdobywa doświadczenie w JLL już ponad 3 lata. Jej duże doświadczenie we współpracy z partnerami z różnych obszarów kulturowych i wielu narodowości czyni ją świetnie przygotowaną do pracy z międzynarodowymi klientami. Aktywnie wspiera zarówno duże procesy, jak i prowadzi samodzielnie mniejsze projekty. Jej skrupulatność, profesjonalizm, zdolność do budowania partnerskich relacji z klientami, jak również ciągłe dążenie do rozwoju czynią ją idealną kandydatką na stanowisko Consultant

Weronika Telecka, Senior Consultant

Weronika dołączyła do zespołu JLL w 2019 roku, posiadając już doświadczenie w branży nieruchomości. Pracując w dziale marketingu u jednego z deweloperów biurowych, zdobyła szeroką perspektywę na to, czego oczekuje i potrzebuje klient nieruchomości komercyjnych. Od początku dołączenia do Działu Reprezentacji Najemcy, z powodzeniem i konsekwencją realizuje projekty biurowe na warszawskim rynku. Warte podkreślenia jest bardzo zróżnicowane doświadczenie Weroniki, jak i znajomość szerokiego wachlarza klientów biurowych oraz ich specyfiki. Na swoim koncie Weronika posiada projekty realizowane dla klientów z branży medialnej, placówkę dyplomatyczną, czołowy podmiot z sektora energetycznego, jak i brokera ubezpieczeniowego. Całokształt pracy i zaangażowania Weroniki przyczynił się do tego, że z dniem 1 lipca 2024 roku awansowała na stanowisko Senior Consultant.

Martyna Jóźwik-Darka, Senior Consultant

Martyna dołączyła do JLL w 2018 roku, rozpoczynając przygodę z nieruchomościami komercyjnymi od wsparcia pracy zespołu w roli Asystentki i rozwijania platformy JLL - bazabiur.pl - w ramach której potencjalni klienci mogą znaleźć swoje wymarzone biuro i przeczytać najświeższe informacje z rynku. Od początku Martyna wykazywała duże zainteresowanie pracą agentów oraz rozwojem zawodowym w tym kierunku. Gdy pojawiła się odpowiednia okazja, otrzymała możliwość realizowania samodzielnej pracy agenta. W Dziale Reprezentacji Wynajmującego osiągnęła już sporo sukcesów, wspierając innych członków zespołu, jak i własną pracą wygrywając projekty i przeprowadzając różnorodne transakcje. Jej zdecydowanie, asertywność i ogromny takt, zjednują do niej klientów, szukających prawdziwego partnera i doradcy w świecie nieruchomości komercyjnych. Z wyczuciem stara się znajdować rozwiązania optymalne dla obu stron negocjowanych umów. Od początku lipca 2024 roku Martyna objęła stanowisko Senior Consultant.

Martyna Markiewicz, Senior Consultant

Martyna dołączyła do JLL w 2021 roku na stanowisko Consultant, wcześniej zdobywając doświadczenie w jednej z lokalnych agencji nieruchomości. Sprawnie i z powodzeniem rozpoczęła pracę nad projektami realizowanymi w środowisku nieco bardziej wymagających, korporacyjnych klientów JLL. Odpowiedzialna jest również za projekty dla firm, których zlecenia pozyskuje w Polsce. Pracuje z wielką pasją, energią i uśmiechem. Wytrwale dąży do celu, pomimo niejednokrotnych przeciwności losu i konieczności znajdowania kompromisu na wymagającym, dynamicznym rynku. Na szczególne wyróżnienie zasługują jej starania na rzecz umocnienia pozycji JLL na regionalnych rynkach biurowych, szczególnie w Poznaniu. Od lipca tego roku Martyna awansowała na stanowisko Senior Consultant.

Katarzyna Kłaczyńska, Director

Katarzyna, a z racji na jej dar zjednywania sobie ludzi, po prostu „Kasia”, doradza najbardziej wymagającym i strategicznym Klientom Działu Reprezentacji Najemcy JLL. Na szczególną uwagę zasługują jej projekty, realizowane na potrzeby ING Bank Śląski oraz ING Hubs w Warszawie – długie procesy, wymagające metodycznego zaplanowania, żelaznej konsekwencji w realizacji i odporności na stres. Kasia jest doceniana nie tylko ze względu na swoje zaangażowanie czy detaliczne podejście do pracy. Wnosi również niesamowitą energię, zarówno do każdego procesu, jak i całego zespołu. Jest nieoceniona w budowaniu długofalowych relacji z Klientami i kreatywnym podejściu do rozwoju biznesu. Kasia rozwija się w JLL od 2017 roku, a z lipcem 2024 awansowała na stanowisko Director.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*