Samsung R&D Institute Poland przedłuża umowę w myhive Warsaw Spire

Samsung R&D Institute Poland przedłuża umowę najmu swojej warszawskiej powierzchni biurowej w Warsaw Spire. W procesie negocjacji najemcy doradzał zespół ekspertów JLL.

Samsung R&D Institute Poland – dział badań i rozwoju Samsung Electronics Polska – jest najemcą wieży Warsaw Spire od momentu jej otwarcia w 2016 roku. Poprzez przedłużenie umowy, pozostanie w niej na kolejnych pięć lat.

Myhive Warsaw Spire to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków na warszawskim rynku. Od sierpnia br. należy do portfela nieruchomości zarządzanego przez CPI Property Group.

„Jesteśmy skoncentrowani na realizacji ambitnych celów w zakresie najmu powierzchni w naszych budynkach biurowych i nieprzerwanie potrafimy być w tym zakresie skuteczni. Tym niemniej przedłużenie umowy z firmą Samsung w myhive Warsaw Spire jest dla nas szczególne ważne. Zaufanie ze strony tak dużego najemcy stanowi dla nas potwierdzenie jakości naszej oferty oraz proponowanych usług. Dodatkowym nowym, atutem wieży wpływającym na jej atrakcyjność jest przynależność do marki myhive. To między innymi dzięki temu jest ona w 100% wynajęta” – mówi Rafał Pisklewicz Head of Leasing Offices w CPI Property Group.

„Dobrostan pracowników jest dla nas priorytetem. Pozostanie w położonym w biznesowym sercu stolicy myhive Warsaw Spire umożliwia realizację ich oczekiwań poprzez zapewnienie komfortowych warunków pracy i dogodnego dojazdu” – dodaje Monika Wojnowska, General Affairs Manager, Samsung R&D Institute Poland.

Marzena Zielonka

Ponowny wybór JLL przez firmę Samsung Electronics Polska jako swojego doradcy w procesie wyboru powierzchni biurowej Samsung R&D Institute Poland traktujemy jako wyraz zaufania do jakości świadczonych przez nas usług. Wierzymy, że nasze strategiczne podejście do procesu uwzględniające kompleksowy pakiet usług w tym: doradztwo transakcyjne, techniczne, badanie środowiska pracy oraz prawne (realizowane przy współpracy z kancelarią DPPA) rozpoczęte z odpowiednim wyprzedzeniem zapewniło najemcy przewagę konkurencyjną na dynamicznie zmieniającym się warszawskim rynku biurowym. Udało nam się zagwarantować firmie bardzo korzystne warunki komercyjne oraz dużą elastyczność w ramach nowego najmu. Warto również podkreślić, iż przedłużenie umowy w obecnej lokalizacji ugruntowuje  pozycję firmy Samsung R&D Institute Poland nie tylko w wieży myhive Warsaw Spire, ale również w prężnie rozwijającej się biurowo okolicy ronda Daszyńskiego.

Marzena Zielonka

Senior Director, Office Agency, JLL

 

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*