Sandler & Travis Trade Advisory Services nowym najemcą Business Garden w Warszawie

Warszawa, 13 stycznia 2015 r. – Sandler & Travis Trade Advisory Services (STTAS), wiodący dostawca usług z zakresu taryf, handlu i cła na skalę światową, podpisał umowę najmu w warszawskim kompleksie Business Garden. Firma zajmie ok. 1 300 mkw. powierzchni biurowej na drugim i trzecim piętrze budynku I. STTAS wprowadzi się do swojej nowej siedziby w marcu 2015 r. W procesie negocjacji warunków najemcę reprezentowali eksperci z firmy doradczej JLL.

Izabela Ciszewska, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL, komentuje: „W procesie poszukiwania nowego biura dla STTAS koncentrowaliśmy się na nowoczesnych, elastycznych i dobrze skomunikowanych projektach, które umożliwią firmie konsolidację dotychczas zajmowanych powierzchni oraz dalszy rozwój już w ramach jednej lokalizacji. Kompleks Business Garden w pełni spełnia te oczekiwania. Projekt ten docenili również inni najemcy reprezentowani przez JLL, którzy łącznie zajmują 23% powierzchni biurowej w projekcie”.

Business Garden składa się z siedmiu budynków oferujących łącznie ponad 90 000 mkw. powierzchni biurowej, hotelowej, konferencyjnej, handlowej i usługowej. To pierwszy proekologiczny projekt na taką skalę w Warszawie. Wyjątkowość przedsięwzięcia jest wypadkową niskiej gęstości zabudowy, niewysokich budynków, unikalnego, wewnętrznego ogrodu i zastosowania najwyższej klasy systemów energooszczędnych. Nowoczesne, a zarazem eleganckie i przyjazne dla użytkowników przestrzenie biurowe wyróżniają się jasnymi wnętrzami i naturalnymi materiałami wykończeniowymi. Dobrze zaplanowane piętra umożliwiają optymalną aranżację wnętrz, zgodnie z potrzebami najemcy. Kompleks ma dobrze rozwiniętą ofertę usługową – na jego terenie działają restauracje, bank, kiosk, pralnia czy punkt kurierski.

Kompleks jest zlokalizowany przy ul. Żwirki i Wigury, która jest jedną z głównych arterii miasta, w pobliżu południowej obwodnicy Warszawy, portu lotniczego, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej łączącej Okęcie z Dworcem Centralnym, a także szeregu przystanków autobusowych.

Inwestorem Business Garden jest Vastint Poland (dawne SwedeCenter).

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*