Shell Energy Campus już otwarty

Światowy gigant rozpoczął już przeprowadzkę do swojej nowej krakowskiej siedziby – Shell Energy Campus, przy ul. Czerwone Maki. W pierwszym etapie do nowoczesnego kompleksu biurowego wprowadzi się 400 pracowników Shell Business Operations, obsługujących projekty z obszaru Human Resources na całym świecie. Docelowo, w czterech budynkach tworzących Shell Energy Campus pracować będzie ok. 2 300 osób.

Shell Energy Campus

Zespół Shell Business Operations będzie pracować w nowej siedzibie o podwyższonym standardzie z szeregiem udogodnień, również komunikacyjnych (parkingi, ścieżki rowerowe, komunikacja miejska). Budynki są przyjazne dla środowiska i użytkowników, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie budownictwa zrównoważonego.

Umowa najmu powierzchni biurowej podpisana została pomiędzy Shell Polska i Grupą Buma. W procesie poszukiwania powierzchni i negocjacjach firmę Shell wspierali doradcy z JLL.

Shell Energy Campus

Shell Business Operations Kraków od blisko 10 lat wspiera globalny biznes Shell - jednej z największych firm na świecie. Krakowski zespół 2 300 specjalistów i ekspertów odpowiedzialny jest za prowadzenie i wspieranie operacji biznesowych firmy z zakresu m.in. finansów, księgowości, zaopatrzenia, zakupów, HR, IT czy obsługi klienta.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*