Strefa usługowa w Marynarska Point 2 cała wynajęta

Użytkownikiem zamykającym pulę najemców części parterowej budynku Marynarska Point 2 została globalna firma Adecco, wywodząca się z branży rekrutacyjnej. Reprezentowała ją firma Colliers, podczas gdy za komercjalizację budynku odpowiada firma doradcza JLL.

Wiktoria Weilandt

Bardzo cieszy nas fakt, że firma Adecco dołączy do grona najemców Marynarska Point 2. To jeden z lepiej skomunikowanych biurowców na Służewcu, znajdujący się tuż przy przystankach tramwajowych i autobusowych. W budynku znajduje się wiele udogodnień, które sprawiają, że pracuje się tu wygodniej i lepiej. Liczymy na to, że nowi najemcy docenią i będą korzystać z zielonego lobby, w którym zadbano o roślinność i strefy do wypoczynku. Jestem przekonana, że wynajęta przestrzeń w pełni spełni oczekiwania pracowników oraz gości firmy Adecco.

Wiktoria Weilandt

Senior Consultant, Office Agency, JLL

Chciałabym również podziękować Tomaszowi Stachurskiemu, Asset Managerowi budynku za wsparcie w czasie całego procesu negocjacji, dodaje Wiktoria Weilandt.

Należący do Bluehouse Capital biurowiec oferuje na 11 kondygnacjach blisko 14 000 mkw. W minionym roku jego części wspólne zostały poddane rewitalizacji. Główne lobby wyróżnia nowa, zielona oaza. W samym jego centrum powstała drewniana konstrukcja przypominająca domek. Wypełniono ją licznymi roślinami egzotycznymi oraz stolikami i kanapami, tworząc strefę „Garden Point”, która zachęca do spotkań i odpoczynku wśród kojącej zieleni. Roślinność jest nie tylko przyjemna dla oka, ale również pozytywnie wpływa na jakość powietrza i akustykę pomieszczenia. Marynarska Point 2 oferuje również na parterze budynku przestrzeń przeznaczoną na działalność handlowo-usługową i lokale gastronomiczne, które zajmują obecnie przychodnia, kantyna i sieciowy sklep spożywczy.  

Lokalizacja to niewątpliwie atut Marynarska Point 2. Warszawski Służewiec jest popularnym biznesowym adresem i przyciąga korporacje. Biurowiec przy ul. Marynarskiej znajduje się blisko ul. Wołoskiej z licznymi przystankami komunikacji miejskiej i dogodnym dojazdem transportem własnym. Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina oddalony jest o kilka minut jazdy samochodem. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie położone jest jedno z większych centrów handlowych stolicy – Galeria Mokotów, nowe hotele oraz lokale usługowe.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*