Stuart Jordan nowym Dyrektorem Działu Rynków Kapitałowych JLL w Europie Środkowo - Wschodniej

EMEA, 17 grudnia 2015 – Z początkiem stycznia 2016 r., Stuart Jordan obejmie stanowisko Dyrektora Działu Rynków Kapitałowych na Europę Środkowo-Wschodnią w JLL.

Obok swoich nowych obowiązków związanych z koordynacją transakcji inwestycyjnych w Europie Środkowo – Wschodniej oraz dbałością o relacje z kluczowymi klientami w regionie, Stuart będzie kontynuować pracę na obecnym stanowisku jako Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych JLL w Czechach.

Richard Batten, Członek Zarządu JLL w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, komentuje: „Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy z obszaru transakcji inwestycyjnych na rynku nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej, Stuart Jordan będzie mógł zaproponować klientom międzynarodową ekspertyzę i regionalne wsparcie”.

„Z naszych prognoz wynika, że całkowity wolumen transakcji w Europie Środkowo – Wschodniej może wynieść w tym roku nawet 8 mld euro, co będzie najlepszym wynikiem od czasu spowolnienia gospodarczego. Aktywność inwestorów w Czechach i Polsce nadal będzie się utrzymywać na wysokim poziomie, ale spodziewamy się również wzrostu wolumenu transakcji w innych krajach regionu – na Węgrzech, Słowacji i Rumunii”, dodaje Richard Bloxam, Dyrektor Działu Rynków Kapitałowych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, JLL. „Stuart Jordan zapewni klientom JLL dostęp do lokalnej, regionalnej i globalnej ekspertyzy JLL w poszczególnych sektorach rynku nieruchomości, jak również profesjonalne doradztwo w kwestiach finansowania”.

Stuart JordanStuart Jordan dołączył do zespołu rynków kapitałowych JLL w 2011 r. Ma dziesięć lat doświadczenia w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Nottingham Trent University oraz członkiem RICS.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*