Synevo Central Lab wprowadzi się do C200 Office

GDAŃSK, 2 sierpnia 2016 r. – Międzynarodowa sieć Synevo Central Lab, świadcząca usługi laboratoryjne i logistyczne dla firm farmaceutycznych wprowadzających nowe substancje lecznicze, podpisała umowę najmu ponad 500 mkw. w budynku C200 Office w Gdańsku. Firma zdecydowała się na opcję łączącą typowe funkcje biurowe na szóstym, najwyższym piętrze obiektu ze specjalistyczną powierzchnią na poziomie -1, umożliwiającą sprawną dostawę, przygotowywanie i przechowywanie zestawów do pobrań materiałów klinicznych oraz archiwizowanie próbek. Synevo Central Lab wprowadzi się do nowego biura w IV kwartale 2016 r.

C200, JLL

W transakcji najmu dewelopera obiektu – EURO STYL - reprezentowali eksperci z firmy doradczej JLL.

Jolanta Czerwonka, Dyrektor Synevo Central Lab, informuje: „W naszej działalności kierujemy się przede wszystkim kryterium najwyższej jakości. Dlatego również lokalizacje, jakie wybieramy, powinny spełniać specjalistyczne wymogi techniczne i funkcjonalne, odpowiadające specyfice naszej firmy”.

„Umowa najmu zawarta pomiędzy Synevo Central Lab a EURO STYL potwierdza, że C200 Office spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm z różnych branż”, komentuje Mikołaj Konopka, Wiceprezes EURO STYL. „Warto zwrócić uwagę, że coraz więcej naszych klientów to dynamicznie rozwijające się firmy pragnące wiązać swoją przyszłość z Trójmiastem. Cieszy fakt, iż podmioty poszukujące wysoko wyspecjalizowanej kadry chcą prowadzić swoją działalność tutaj, przyczyniając się do wzrostu gospodarczego regionu. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż firma Synevo Central Lab dostrzegła potencjał obiektu C200 Office i obdarzyła nas zaufaniem”.

Magdalena Reńska, JLL

Magdalena Reńska, Dyrektor Oddziału JLL w Trójmieście, informuje: „Dla Synevo Central Lab, oprócz wysokiej jakości biura, istotna była także możliwość sprawnego, bezpośredniego dostarczania dostaw i próbek do budynku. C200 Office oferuje najemcy taką opcję. Firma może w ramach jednego budynku uzyskać zarówno w pełni dostosowaną powierzchnię do przygotowywania specjalistycznych zestawów do pobrań materiałów i przechowywania próbek medycznych, jak również reprezentacyjną, nowoczesną część biurową”.

C200 Office to budynek zrewitalizowany przez EURO STYL w 2016 roku. Całkowita powierzchnia najmu to około 17 500 mkw. Na terenie znajduje się ponad 370 miejsc parkingowych, a do budynku prowadzi ścieżka rowerowa. C200 Office oferuje całą gamę udogodnień dla najemców, w tym m.in. fitness, kantynę, sklepik, prysznice, przebieralnie i szafki dla rowerzystów, parking dla rowerzystów na poziomie -1, czy ekrany w głównym lobby, które pokazują aktualny czas odjazdów tramwajów. C200 Office jest zlokalizowany w centralnej części Gdańska i posiada doskonały dostęp do komunikacji miejskiej – przystanek tramwajowy znajduje się przed wejściem do biurowca, odległość do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej to około 500 m, zaś Dworzec Główny PKP i PKS dzielą od budynku tylko 2 km.

Agentem wyłącznym ds. komercjalizacji C200 Office jest firma doradcza JLL.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*