SYSTRA kolejnym najemcą Komandorskiej 12

Wrocław, 12 lipca 2017 r. – Wrocławski biurowiec Komandorska 12 zyskał nowego najemcę. Jest nim SYSTRA - polski oddział światowego lidera na rynkach infrastruktury kolejowej i transportu publicznego.

Komandorska 12 stanowi projekt autorstwa pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem i właścicielem biurowca jest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU. Za komercjalizację budynku odpowiada firma JLL.

Komandorska 12

„Ponad 60 lat temu zaczęła się historia SYSTRA - firmy, która specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury transportu publicznego. To rynek, który się stale rozwija, ewoluuje, a my wraz z nim. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych, dlatego potrzebne nam jest biuro nowoczesne, które sprzyja kreatywnej pracy i pomoże nam sprostać każdemu, nawet najambitniejszemu zadaniu. Nie bez znaczenia dla firmy o takim profilu jest fakt, że w bezpośredniej bliskości znajduje się linia kolejowa i dworzec PKP Wrocław Główny. Dodatkowo, Komandorska 12 jest certyfikowanym zielonym budynkiem, co jest zgodne ze strategią odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju, którą SYSTRA realizuje dostarczając swoje usługi”, informuje Małgorzata Nowakowska-Cicio, dyrektor polskiego oddziału SYSTRA.

„Komandorska 12 to budynek o najwyższym standardzie wyposażenia. Do jego budowy wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania minimalizujące wpływ obiektu na środowisko naturalne. W rezultacie inwestycja otrzymała zasłużony certyfikat ekologiczny LEED Gold. To – obok znakomitej lokalizacji i dostępności komfortowej, elastycznej powierzchni stanowi ciekawą ofertę dla najemców ceniących wysoki standard budynków biurowych”, informuje Katarzyna Krokosińska, kierująca wrocławskim oddziałem firmy JLL.

SYSTRA jest kolejną firmą, która zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w obiekcie. Wcześniej Komandorska 12 stała sie adresem biurowym dla EPIQ Systems – amerykańskiego potentata technologii i usług prawnych oraz Randstad – holenderskiej firmy świadczącej usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR.

Komandorska 12 została oddana do użytku w lutym 2017 r. i oferuje ok. 4 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Budynek liczy sześć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną z parkingiem, a położony jest w odległości pięciu minut pieszo od Dworca Głównego PKP i nowego Dworca PKS, u zbiegu linii tramwajowych i autobusowych. W jego sąsiedztwie znajdują się także rozpoznawalne obiekty handlowe i kulturalne Wrocławia, takie jak dom towarowy Renoma, Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Polski i Narodowe Forum Muzyki.

Udostępnij artykuł

Formularz kontaktowy

Wybierz oddział

Wypełnij formularz

*
*
*
*